Gwiazdy w Białymstoku. Wielki hit Teatru Syrena w Operze [WIDEO]

2015.10.22 00:00
Ten spektakl jest największym komediowym hitem Teatru Syrena z Warszawy. "Klub hipochondryków" można będzie obejrzeć 25 listopada w Operze. W obsadzie znajdują się m.in. Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat, Piotr Polk i Magdalena Wójcik.
Gwiazdy w Białymstoku. Wielki hit Teatru Syrena w Operze [WIDEO]
Fot: K. Bieliński

Ta przezabawna komedia od dziesięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. "Klub hipochondryków" jest przykładem na doskonałe zgranie wszystkich elementów składających się na spektakl: znakomita scenografia, świetna reżyseria i brawurowe role wszystkich aktorów. Za kreację Leo, Zbigniew Zamachowski otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Feliksa Warszawskiego. Jego sceniczni przyjaciele dotrzymują mu kroku i całość jest misterną koronką poczucia humoru, dowcipu i wartkiej akcji.Główni bohaterowie sztuki to trzej mężczyźni mający wszystkie objawy kryzysu wieku średniego z hipochondrią na czele. Antykwariusz Leo i architekci - rozwodzący się właśnie Ken oraz Tom, niezmordowany amant - prześcigają się w wymyślaniu urojonych dolegliwości. Tymczasem prawdziwie nękającą ich słabością jest niemożność pogodzenia się z upływem lat.

"Klub hipochondryków" - zwariowany, grany w obłędnym tempie spektakl z wątkiem sensacyjnym - przywodzi na myśl najlepsze brytyjskie komedie. Od ponad dekady wywołuje salwy śmiechu i wzbudza zrozumienie nie tylko wśród męskiej części publiczności.

Spektakl zostanie zagrany 25 listopada dwukrotnie - o godz. 17.30 i 20.15. Patronujemy wydarzeniu.

Szczegóły: Klub hipochondryków w Operze i Filharmonii Podlaskiej

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1585 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39