Gwiazdy w brawurowej komedii. Spektakl wyreżyserowała Krystyna Janda [WIDEO]

2016.02.25 14:15
Rafał Rutkowski, Artur Barciś i Stefan Friedmann - m.in. tych znanych aktorów będzie można zobaczyć w spektaklu "Mayday". Słynna komedia również do obejrzenia w Białymstoku - spektakl 6 kwietnia.
Gwiazdy w brawurowej komedii. Spektakl wyreżyserowała Krystyna Janda [WIDEO]
Fot: Karolina Wolf

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z teatrem, obejrzyj "Mayday". Jeśli tę przygodę chcesz skończyć, bo zażenował cię poziom jednego z ostatnio obejrzanych spektakli, obejrzyj "Mayday". Tak właśnie jest z tą teatralną perełką. Trzeba zobaczyć niezależnie od okoliczności, płci czy wykształcenia. Spektakl w reżyserii Krystyny Jandy to prawdziwy majstersztyk. Farsa w najlepszym wydaniu i pełnej krasie."Mayday" to historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, któremu przez lata udaje się bezkolizyjnie lawirować między dwiema kochającymi go żonami. Na skutek wypadku ulicznego jego tajemnica wychodzi na jaw, wywołując lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawia, że "Mayday" od wielu, wielu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie.

W obsadzie znajdują się głośne nazwiska, m.in. Małgorzata Klara, Monika Fronczek, Rafał Rutkowski, Artur Barciś i Stefan Friedmann.

Tytuł jest grany w wielu miastach w Polsce, we wrocławskim Teatrze Polskim od 19 lat. W Warszawie grany jest na scenie Och-teatru. Nie trzeba jednak ruszać się do stolicy, by obejrzeć tę komedię. "Mayday" już 6 kwietnia można zobaczyć w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Zaplanowano dwa spektakle - o godz. 17.15 i 20.30.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Szczegóły: "Mayday" - spektakl Krystyny Jandy

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1485 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39