Gwiazdy w obsadzie. Mamy bilety na spektakl [KONKURS]

2016.04.11 07:55
Komedię Teatru Capitol "Kiedy kota nie ma..." będzie można znów obejrzeć w Białymstoku. Spektakl 16 kwietnia w sali przy ul. Podleśnej.
Gwiazdy w obsadzie. Mamy bilety na spektakl [KONKURS]
Fot: materiały Teatru Capitol

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? Odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące!

"Kiedy kota nie ma..." zaskakuje błyskotliwym scenariuszem i trzyma widza w ciągłym napięciu. Kiedy mogłoby się wydawać, że sytuacja jest już wyjaśniona, akcja zaskakuje kolejnym splotem wydarzeń. Nie da się ukryć, że "Kiedy kota nie ma..." to doskonała farsa. Spektakl bawi humorem sytuacyjnym, intryguje rozwojem akcji i pozostawia w dobrym humorze na dłużej.W spektaklu w Białymstoku zagrają: Katarzyna Skrzynecka, Jacek Lenartowicz, Wojciech Wysocki, Cynthia Kaszyńska, Marta Wierzbicka, Aleksandra Grzelak. Przedstawienie 16 kwietnia o godz. 17.00 w sali przy ul. Podleśnej. Patronujemy spektaklowi.

Wygraj bilety: Konkurs

Szczegóły: Spektakl "Kiedy kota nie ma..."

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1488 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39