Hity Eski na Krywlanach

2008.06.30 00:00
Tłumy białostoczan bawiły się w piątek w rytm przebojów Radia Eska. Wielka scena w ramach trasy "Hity na czasie" stanęła na lotnisku Krywlany już po raz drugi.

Załamanie pogody opóźniło koncert o godzinę. Jednak to nie zraziło publiczności, która wytrwale czekała.
Wystąpiło jedenastu wykonawców polskiej i zagranicznej sceny dance i pop. Na początek rumuński boys band Akcent z przebojem "Kylie" i specjaliści od sceny klubowej Groovebusterz z "Superlover". Kasia Cerekwicka piosenką "Nie ma nic" promowała swój najnowszy album.

Natomiast Paweł Stasiak z Papa D (dawnego Papa Dance) szybko nawiązał kontakt z publicznością. Podziękował jej za to, że mimo złej pogody została na koncercie. Wykonali przeboje "Będziemy tańczyć" i "Bezimienni".

Na Krywlanach wystąpili również: Szymon Wydra&Carpe Diem, Exaited, Jay Sean, RH+, CJ Stone, Alanta i Manchester. Oprócz atrakcji muzycznych były też konkursy z nagrodami.

Część koncertu transmitowała telewizyjna Dwójka (współorganizator imprezy). Prowadzili go wspólnie dwójkowi prezenterzy: Beata Sadowska i Tomasz Kammel oraz Paweł Pawelec i Marcin Bisiorek z Eski. Koncert w Białymstoku zainaugurował tegoroczną letnią trasę gwiazd Radia Eska. 13 lipca ogromna scena stanie na plaży w Płocku.

andy

1213 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39