Hokus Pokus. Przy Lipowej działa już nowy lokal

2014.04.03 00:00
Samoobsługowy bar z jedzeniem na wagę popularnej sieci Hokus Pokus powstał przy ul. Lipowej 37. Klienci mogą samodzielnie skomponować posiłek, wybierając spośród ponad 30 pozycji.
Hokus Pokus. Przy Lipowej działa już nowy lokal
Fot: Anna Dycha
Przy ulicy Lipowej został otwarty kolejny lokal sieci Hokus Pokus

Nowością w lokalu jest stała cena za kilogram jedzenia. Dzięki temu klient może sam wybrać, co zje i jak dużą porcję. Dopiero przy kasie waży danie. I tak - za 100 gram wybranej z menu pozycji zapłaci 2,90 zł. W ostatniej godzinie otwarcia lokalu obowiązuje happy hour, czyli 50-procentowa zniżka.

Klient ma wolność wyboru

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta - mówi Daniel Świętochowski, manager sieci Hokus Pokus. - Gotowe zestawy nie zawsze trafiają w gusta. Dlatego postanowiliśmy otworzyć kuchnię i dać klientom wolność wyboru.

Odwiedzający lokal Hokus Pokus mogą wybierać spośród ponad 30 pozycji menu, które w dowolny sposób skomponują. Wybór dań jest bardzo duży. Od propozycji dla wegetarian - surówek, warzyw z wody, sałatek czy zup, po dania mięsne - różnego rodzaju kotlety, zrazy czy naleśniki. Nie brakuje oczywiście deserów i ciast. Napić można się smacznej kawy. Wkrótce pojawi się również piwo.

Menu lokalu jest nie tylko różnorodne, ale też zmienne. Klienci mogą codziennie spróbować nowych dań - nie ma więc mowy o monotonii. Bar jest czynny przez cały tydzień w godz. 10-20.

Kolejny lokal Hokus Pokus

W wystroju dominują jasne kolory. Białe stoliki oraz pastelowe - niebieskie, szare i pomarańczowe krzesła. Oświetlenie zapewniają białe, pomarańczowe i ciemnoszare lampy. Udało się więc uniknąć efektu typowego baru mlecznego. Nie zapomniano też o najmłodszych - w lokalu jest kącik dla dzieci. Miejsce z pewnością przypadnie do gustu całym rodzinom. Odpowiednią dawkę informacji zapewni telewizor. Wkrótce będzie również dostępna sieć WiFi.

Lipowa 37 - ten adres ma gastronomiczne tradycje. Wcześniej istniały tu Sphinx i Turoblanka. W miniony piątek ruszył w tym miejscu już czwarty w Białymstoku lokal sieci Hokus Pokus. Pozostałe działają w galeriach Alfa Centrum, Atrium Biała i Auchan Produkcyjna. Piąty zostanie otwarty w powstającej Galerii Jurowiecka.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

938 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39