Hop-siup! Na Pchełki do Famy

2010.03.10 00:00
Hop - siup - to nowy muzyczny nurt, którego przedstawicielami są Pchełki. Ich muzyka to mieszanka etno, post-rocka, psychodelicznego popu, jungle, transowego trip hopu, jazzu, a nawet metalu. Będziemy mieli szansę ją usłyszeć podczas marcowego pokazu Future Shorts w Białymstoku.
Hop-siup! Na Pchełki do Famy
Fot: materiały organizatora

Pchełki to zespół z Aleksandrowa Kujawskiego. Występował m.in. na festiwalu Open'er, OFF Festiwalu, Famie, Nowej Tradycji oraz w wielu klubach w całym kraju.

"Hop-siup" - tak też zatytułowana jest ich EP-ka, która ukazała się w czerwcu zeszłego roku. Kompozycji na niej zawartych możemy posłuchać na MySpace'owym profilu zespołu. Zajrzyjcie, a zaatakuje was energetyczna fala. "Miksują dziewki", "Słonko", "Uciekaj", "Wianki", "Jagusienka pod wisienką". Ja nie mogę się od niej uwolnić od dobrych kilku dni. Oryginalna fuzja folku, elektroniki i rocka, ludowość podlana sosem nowoczesności, znakomita wokalistka.

Kto łasy kulturalnych wrażeń, nie może koncertu Pchełek przegapić. Gdzie i kiedy? Klub Fama, 11 marca, godz. 20.30, bilet 9 zł. Wcześniej, bo o godz. 18.30 w Forum rozpocznie się pokaz Future Shorts. Karnet na oba wydarzenia kosztuje 14 zł.

Więcej o pokazie: Future Shorts Extra

andy

953 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39