Ideał piękna – zadbana skóra, młody wygląd, masaż i Spa

2015.10.09 00:00
Każda kobieta chce, by jej twarz i ciało było piękne i zdrowe. W Centrum działa profesjonalny salon, specjalizujący się m.in. w zabiegach kosmetologii estetycznej, aparaturowych oraz pielęgnacyjnych na twarz i ciało, diagnostyce skóry.
Ideał piękna – zadbana skóra, młody wygląd, masaż i Spa
Fot: Ideał Piękna

Zadbaj o twarz i ciało

Instytut Kosmetologii Estetycznej powstał z zamiłowania do tradycyjnej kosmetologii i medycyny estetycznej. Połączenie tych dwóch dziedzin gwarantuje najwyższą jakość zabiegów. Mocną stroną jest profesjonalnie wykształcony personel i doświadczenie w zakresie kosmetologii.

"Ideał Piękna" specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej, problemach skórnych, m.in. trądziku, blizn, naczynek, cellulitu czy rozstępów. Dostępne są także zabiegi dla kobiet w ciąży i karmiących mam, depilacja, masaże, stylizacja rzęs, paznokci oraz makijaż i masaże.

Wykonywane są też typowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy oparte na specjalistycznej linii PLATINUM – tylko dla Panów, manikiur i pedikiur.

Nowością jest również przekłuwanie uszu metodą Platinium, która jest prawie nieodczuwalna, bezgłośna, idealna szczególnie dla dzieci. Kolczyki są sterylne i hipoalergiczne.

Przy każdym zabiegu na twarz, oprócz diagnostyki skóry, jest wykonywany także gratis masaż dłoni, ewentualnie karku, a przy zabiegach na ciało - bezpłatne konsultacje, pomiary ciała i badanie stopnia zakwaszenia organizmu.

Zdrowe podejście, zdrowa dieta

Każda pora roku jest dobra na poprawę wyglądu i zdrowia. Nowy salon w Białymstoku oferuje również profesjonalną pomoc w walce z otyłością. Aneta Wyszkowska – doświadczony kosmetolog, dietetyk, szkoleniowiec, wizażysta, specjalista w zakresie problemów skórnych – pomoże zgubić zbędne kilogramy i zadbać o zdrowie.

Pierwszy etap to bezpłatne konsultacje, wywiad, diagnostyka skóry i pomiar jej nawodnienia. Potem następuje oczyszczanie i odkwaszanie organizmu, połączone z suplementacją, oraz rozpisanie planu żywieniowego. Późniejsze spalanie tkanki tłuszczowej powoduje redukcję wagi. Kuracja, pod stałą kontrolą, trwa około 1,5-2 miesiąca, w zależności od klienta.

- Dodatkowo można działać od zewnątrz, poprzez zabiegi medyczne, tj. liposukcję ultradźwiękową, drenaż podciśnieniowy i falę radiową – wyjaśnia Aneta Wyszkowska, właścicielka Instytutu. – Takie zabiegi, wykonywane raz w tygodniu, dają naprawdę widoczne efekty.

Relaks w damskim gronie

Ideał Piękna daje także możliwość zorganizowania wieczorów panieńskich, spotkań koleżeńskich czy imprez okolicznościowych. Przebieg i zakres zabiegów ustalany jest indywidualnie, przewidywane są dodatkowe bonifikaty.

- Zgodnie z życzeniem organizujemy poczęstunek (szampan, wino, kawa, herbata, owoce), na czas imprezy Instytut jest zamykany – zachęca Aneta Wyszkowska.

Dodatkowo, w przypadku wieczoru panieńskiego, makijaż dla panny młodej jest gratis.

Zachęcające bonusy

Instytut oferuje karty rabatowe, upoważniające do zniżek na dowolne zabiegi. Po uzbieraniu wszystkich pieczątek, ostemplowana karta bierze również udział w losowaniu voucherów. Takie vouchery, z próbkami i upominkiem, są też doskonałym prezentem.

Oprócz tego Ideał Piękna oferuje kupon promocyjny w ramach współpracy z Jaga Taxi - 20% zniżki na przejazdy, a po uzbieraniu wszystkich pieczątek 50% rabatu na dowolny zabieg w Instytucie. Kupony biorą też udział w losowaniu nagród.

Ideał Piękna mieści się przy ul. Fabrycznej 8 lok. U4 (wejście schodami od ul. Ogrodowej). Po wcześniejszym skontaktowaniu, na życzenie klienta godziny i dni mogą ulec zmianie. Bezpośrednio pod lokalem znajduje się też bezpłatny garaż podziemny dla klientów.

Więcej informacji na facebooku.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Ewa Reducha
ewa.r@bialystokonline.pl

732 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39