Inauguracja ligi przy Słonecznej. Ruszyła sprzedaż biletów na starcie z ekipą Probierza

2018.02.01 16:19
17 lutego Jagiellonia Białystok rozegra pierwszy domowy mecz w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy. Sprzedaż wejściówek na pojedynek z Cracovią właśnie ruszyła.
Inauguracja ligi przy Słonecznej. Ruszyła sprzedaż biletów na starcie z ekipą Probierza
Fot: Grzegorz Chuczun

Już 9 lutego z zimowego snu wybudzi się najlepsza liga świata, czyli Lotto Ekstraklasa. Najlepsza, bo najbliższa naszemu sercu. Choć poziom polskich rozgrywek znacznie odstaje od tego, który mogą obserwować Anglicy, Hiszpanie czy choćby Belgowie, to jednak i tak wznowienie krajowych zmagań dla wszystkich piłkarskich kibiców będzie wydarzeniem wyjątkowym.

Białostocka Jagiellonia do boju przystąpi 12 lutego. Żółto-Czerwoni wiosenną rywalizację rozpoczną od wyjazdowego starcia z Piastem Gliwice. Zaledwie pięć dni później wicemistrzowie Polski po raz pierwszy w 2018 r. zaprezentują się przed własną publicznością. 17 lutego do stolicy Podlasia przyjedzie bowiem prowadzona przez Michała Probierza Cracovia.

Na mecz z krakowskim klubem można już kupić bilety. Tradycyjnie wejściówki pozyskane przez internet będą nieco tańsze od tych nabytych w sklepach stacjonarnych. Najbardziej popularne miejsca - a więc te na sektorach Rodzinny, Łuk i Ultra - wycenione zostały na 18 zł (bilet ulgowy kupiony w sieci) oraz 27 zł (bilet normalny kupiony w sieci).

Mecz z Pasami zaplanowany został na godz. 18.00.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
1367 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39