Innowacyjne narzędzie z Białegostoku, służące do promocji polskich firm

2015.06.29 00:00
We wtorek (30.06) odbędzie się oficjalna prezentacja Polskiej Wirtualnej Wystawy Narodowej. Jest to pierwsza na świecie tak zaawansowana technologicznie platforma internetowa, która ma na celu promowanie Polski za granicą.
Innowacyjne narzędzie z Białegostoku, służące do promocji polskich firm
Fot: pixabay.com

Pomysłodawcą projektu jest białostocka firma ITRO Sp. z o.o. Platforma jest innowacyjnym narzędziem, służącym do promocji polskich firm, inwestycji oraz atrakcji turystycznych za granicą. Stanowi połączenie baz danych z aplikacją, pozwala na organizację wirtualnych imprez targowych, umożliwiających interakcję między uczestnikami w czasie rzeczywistym.

- Nasz projekt obejmuje trzy kategorie: biznes skierowany do firm oferujących swoje produkty i usługi na rynkach zagranicznych, inwestycje skierowane do samorządów promujących swoje tereny i projekty inwestycyjne i turystyka - skierowana do firm z branży turystycznej i samorządów prezentujących swoją ofertę turystyczną - informują pomysłodawcy platformy.

Jest to pierwszy na świecie projekt tego typu, który zapewnia dostęp do precyzyjnych informacji i możliwość nawiązania kontaktu oraz jest aktywny przez całą dobę.

Premiera Polskiej Wirtualnej Wystawy Narodowej będzie połączona z dyskusją na temat tego, który rozwój gospodarki jest najlepszy – Korei, USA czy Chin? W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele wiodących polskich firm eksportowych oraz instytucji państwowych, odpowiedzialnych za promocję naszego kraju za granicą.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1315 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39