Systemy klimatyzacji - serwis, odgrzybianie - Anterm Białystok

dodane dnia: 2018-09-17 przez: Anterm. Technika grzewcza i sanitarna Andrzej Tomaszewski
Termin promocji: 2018-09-17 - 2038-09-17
Poczuj przyjemny chłód w środku lata dzięki systemom klimatyzacji

Klimatyzacja w samochodach osobowych już dawno stała się standardem. Dzięki naszym usługom, możesz mieć taki komfort również w swoim domu. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem efektywnych systemów klimatyzacji oraz ich serwisem w domach wolnostojących, mieszkaniach oraz biurach. Systemy, które instalujemy, są dopasowane do wielkości pomieszczeń oraz liczby mieszkańców. Wybierając profesjonalistów do montażu i serwisu klimatyzacji - decydujesz się na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Więcej informacji uzyskasz na https://anterm.pl/systemy-klimatyzacji/

Nowoczesne systemy klimatyzacji

Systemy, które tworzymy, wyróżniają się wysoką jakością wykonania, niskim poziomem awaryjności oraz dopracowaniem każdego szczegółu. Wykonujemy instalacje w oparciu o sprawdzone rozwiązania oraz nowoczesne technologie, dzięki czemu zapewniają czyste, świeże powietrze w odpowiedniej temperaturze w każdym pomieszczeniu. Dzięki montażowi dodatkowych filtrów, chłodzone powietrze jest oczyszczane z zanieczyszczeń, bakterii oraz szkodliwych alergenów.

Profesjonalny montaż systemu klimatyzacji

Instalacja systemu klimatyzacji wymaga zastosowania schowanej w murach budynku sieci przewodów. Aby zaprojektować efektywny system klimatyzacji, konieczna jest analiza projektu budynku pod kątem umieszczenia koniecznej aparatury. Moc klimatyzatora dobierana jest do wielkości pomieszczenia, a także jego przeznaczenia – w budynkach biurowych o dużej liczbie personelu moc zastosowanych urządzeń musi być znacznie większa niż w prywatnym pokoju. Specjaliści z naszej firmy podchodzą indywidualnie do każdego projektu, tworząc systemy najwyższej jakości.

Więcej o montażu klimatyzacji https://anterm.pl/systemy-klimatyzacji/montaz/

Kontrola stanu urządzeń - serwis klimatyzacji

Ze względu na to, że temperatura osiągana w urządzeniach klimatyzujących jest znacznie niższa niż na zewnątrz, sprzęt narażony jest na zawilgocenie, które może skutkować rozwojem pleśni i grzybów. Regularny serwis i odgrzybianie klimatyzacji zmniejszają ryzyko rozwoju niepożądanych organizmów do zera. Oprócz serwisu oraz odgrzybiania systemów klimatyzacji nasza firma oferuje również naprawy uszkodzonych instalacji.

Sprawdź https://anterm.pl/systemy-klimatyzacji/naprawa/

1462 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39