Interesujesz się przyszłością Białegostoku? Miasto organizuje spotkania konsultacyjne

2021.10.02 08:06
W październiku odbędą się 2 spotkania konsultacyjne ws. Strategii Rozwoju Miasta. Osoby, które chcą wziąć w nich udział muszą zarejestrować się do 5 października do godz. 15.30.
Interesujesz się przyszłością Białegostoku? Miasto organizuje spotkania konsultacyjne
Fot: Malwina Witkowska

Urząd Miejski w Białymstoku organizuje spotkania konsultacyjne dotyczące projektu "Strategii Rozwoju Miasta Białegostoku do 2030 roku".

Spotkania konsultacyjne odbędą się:
- 7 października o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1,
- 13 października o godz. 16.00 – online na platformie Zoom.

W spotkaniach udział mogą wziąć mieszkańcy Białegostoku i lokalni partnerzy społeczni, w tym organizacje pozarządowe, a także podmioty prowadzące działalność na rzecz białostoczan.

- Chętni powinni zarejestrować się korzystając z formularza zgłoszeniowego. W zgłoszeniu obowiązkowo trzeba podać imię i nazwisko/nazwę podmiotu, miejscowość zamieszkania/adres do korespondencji, adres e-mail, oraz dodatkowo (nieobowiązkowo) numer telefonu do kontaktu - informuje Kamila Bogacewicz z Departamentu Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Białymstoku

Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 października do godz. 15.30. Natomiast 6 października osoby zakwalifikowane zostaną o tym poinformowane e-mailowo. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

- Na spotkanie mogą przyjść wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów zarażenia wirusem SARS-CoV-2, nieobjęte izolacją, nieprzebywające na kwarantannie. W celu zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków spotkania organizator może odmówić wejścia na salę osobie, u której widać objawy infekcji. Wszyscy wchodzący będą musieli zdezynfekować ręce. Do obiektu będzie można wejść tylko w maseczce zasłaniającej usta i nos. Przed wejściem trzeba będzie wypełnić i podpisać oświadczenie, które stanowi załącznik do regulaminu uczestnictwa w spotkaniu stacjonarnym - dodaje Kamila Bogacewicz.

Spotkania odbywają się w ramach konsultacji projektu "Strategii Rozwoju Miasta Białegostoku do 2030 roku", które trwają do 20 października. Udział w konsultacjach można wziąć również poprzez wypełnienie ankiety elektronicznej lub papierowej i złożenie jej w wyznaczonych punktach Urzędu Miejskiego – przy ulicy Słonimskiej 1 i przy ulicy Św. Rocha 3. Więcej informacji: Jaki powinien być Białystok? Ruszają konsultacje społeczne strategii rozwoju.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
1668 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39