Irena Santor wystąpi z recitalem. Wygraj bilety [KONKURS]

2017.03.14 08:09
Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę wielkiego formatu - ponadczasową. Irena Santor wystąpi w niedzielę (19.03) w Białymstoku.
Irena Santor wystąpi z recitalem. Wygraj bilety [KONKURS]
Fot: Ewa Modestowicz
Irena Santor

Irena Santor, niekwestionowana pierwsza dama polskiej piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami, jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras". Znają ją wszyscy, w każdym wieku, a jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą.

Podczas koncertu w Białymstoku usłyszeć można będzie znane i lubiane przeboje artystki, piosenki z okrytej platyną płyty "Kręci mnie ten świat" oraz najnowszej płyty "Punkt widzenia" wydanej w zeszłym roku przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: Mariusz Dubrawski - fortepian, Wojciech Ruciński - kontrabas, Grzegorz Poliszak - perkusja.

Recital rozpocznie się o godz. 17.00 w sali koncertowej przy ul. Podleśnej 2. Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Wygraj bilety: Konkurs

Szczegóły: Koncert Ireny Santor

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

844 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39