Jaga startuje z programem lojalnościowym, który... pozwoli zjeść kolację z piłkarzem

2018.01.09 13:57
Jaga Benefit to nowy program lojalnościowy białostockiej Jagiellonii. Kibice, dzięki różnego rodzaju zakupom, będą mogli gromadzić punkty, które następnie pozwolą sięgnąć po rabaty, pamiątki klubowe czy też nagrody w postaci spotkania z piłkarzami.
Jaga startuje z programem lojalnościowym, który... pozwoli zjeść kolację z piłkarzem
Fot: Grzegorz Chuczun

Właśnie ruszył długo zapowiadany program lojalnościowy Jagiellonii Białystok. Aby do niego przystąpić, należy dokonać nieskomplikowanej rejestracji, która pozwoli otworzyć konto do zbierania punktów. Te przyznawane będą m.in. za kupienie karnetu, biletu czy też oficjalnej pamiątki klubowej. Co ważne, władze Dumy Podlasia postanowiły sięgnąć pamięcią wstecz i nagrodzić punktami wszystkich tych, którzy nabyli wejściówki na stadion od rundy wiosennej sezonu 2013/2014 i później. Jedynym warunkiem jest podanie identycznego adresu e-mail, jak ten z konta w systemie sprzedaży.

Zgromadzone punkty będzie można wymienić na rabaty w internetowym sklepie Jagiellonii, jak też zniżki przy zakupie biletu lub karnetu. Ciekawym rozwiązaniem jest również udostępnienie nagród rzeczowych, wśród których znalazły się m.in. bluzy, "pasiaki" z autografami piłkarzy czy też piłki.

Ponadto pokaźna liczba punktów pozwoli na wzięcie udziału w pomeczowej konferencji prasowej, obecność na treningu i spotkanie z drużyną lub zamieszczenie własnej reklamy na oficjalnym facebookowym profilu klubu czy telebimie. Najdrożej wyceniona została kolacja z wybranym zawodnikiem, do odbycia której potrzebne jest uzbieranie 20 tys. punktów.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

906 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39