Jagiellończyk z powołaniem do narodowej reprezentacji

2021.08.26 10:52
We wrześniu rozegrane zostaną kolejne mecze w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw świata. Szansę występu na międzynarodowej arenie będzie miał Pavels Steinbors.
Jagiellończyk z powołaniem do narodowej reprezentacji
Fot: Grzegorz Chuczun

Bramkarz Jagiellonii Białystok - Pavels Steinbors - otrzymał powołanie do reprezentacji Łotwy na eliminacyjne starcia do mistrzostw świata z Gibraltarem (01.09, Ryga), Norwegią (04.09, Ryga) oraz Czarnogórą (08.09, Podgorica).

Dla doświadczonego golkipera ostatnie dni są bardzo udane, bo Steinbors nie tylko ponownie został doceniony przez selekcjonera narodowej drużyny, ale niespełna 36-letni zawodnik wrócił też do pierwszego składu Dumy Podlasia. Pavels podczas spotkania z Cracovią zastąpił między słupkami Xaviera Dziekońskiego i wszystko wskazuje na to, że Łotysz również przy okazji rywalizacji z Wartą Poznań wybiegnie w wyjściowej jedenastce Jagiellonii.

Przypomnijmy, że reprezentacja Łotwy występuje w eliminacyjnej grupie G. Do tej pory narodowy zespół, w którym grywa Steinbors, w 3 meczach doznał 2 porażek (1:2 z Czarnogórą i 0:2 z Holandią) oraz zanotował 1 remis (3:3 z Łotwą). Taki bilans pozwala zajmować w tabeli miejsce numer 5 (za Turcją, Holandią, Czarnogórą i Norwegią, a przed Gibraltarem).

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1159 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39