"Jajo z... przymiotnikiem" w Arsenale

2010.03.17 00:00
W sobotę, 20 marca od godz. 11 dzieci i rodzice mogą wziąć udział w warsztatach plastycznych pod intrygującym tytułem "Jajo z... przymiotnikiem".
"Jajo z... przymiotnikiem" w Arsenale
Fot: materiały organizatora

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Niedzielko - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w latach 1984-89. Uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Rzeźby w pracowni prof. Grzegorza Kowalskiego. W latach 90-tych uczestniczyła w życiu artystycznym za granicą. Miała indywidualną prezentację prac na wystawie Open Studios w International Studio Program w Nowym Jorku, a jej udział w pokazach zbiorowych to imponująca lista, poczynając od Słowacji i Niemiec, poprzez Finlandię i Grecję, aż po Australię. Między rokiem 1991 a 1996 otwierała w białostockim Arsenale aż trzy indywidualne wystawy - "Droga", "Powiało chłodem" i "Czas kiedy pędy strzelają w górę po długim zimowym śnie". Ponadto jej rzeźby można spotkać w otwartej przestrzeni: na terenie Wigierskiego Parku Narodowego i w parku Branickich w Białymstoku - replika rzeźby parkowej Psa Kawelina.

Grupa docelowa warsztatów to dzieci w wieku 6-8 lat wraz z rodzicami. Zgłoszenia przyjmowane są mailem do 19 marca, najpóźniej do godz. 14 na adres katalogi@galeria-arsenal.pl. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

MAG

556 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39