Jak chronić swoją markę i w jaki sposób wejść na nowe rynki? Bezpłatne seminaria

2013.12.05 00:00
PFRR organizuje bezpłatne seminaria informacyjne dla przedsiębiorców z województwa podlaskiego. Do wyboru są "Funkcje i ochrona znaku towarowego w sprawach o naruszenia praw ochronnych na terenie UE" oraz "Vademecum rynków zagranicznych – Francja".
Jak chronić swoją markę i w jaki sposób wejść na nowe rynki? Bezpłatne seminaria
Fot: sxc.hu

Seminaria informacyjne skierowane są do właścicieli i pracowników mikro, małych, średnich, dużych przedsiębiorstw oraz do osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą.

Podczas pierwszego spotkania zostaną poruszone zagadnienia związane z ochroną znaków towarowych na terenie Unii Europejskiej, roszczenia wynikające z naruszenia prawa do ochrony znaków towarowych oraz planowane zmiany w prawie znaków towarowych.

Seminarium odbędzie się 12 grudnia (czwartek) w Hotelu Branickich, przy ul. Zamenhofa 25.

Osoby, które chciałyby wziąć w nim udział, powinny wypełnić formularz (dostępny na www.pfrr.pl) i przesłać go e-mailem na: wrzesinska@pfrr.pl do 10 grudnia. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. 85 740 86 83.

Seminarium pn. "Vademecum rynków zagranicznych – Francja" odbędzie się 11 grudnia (środa) w Hotelu Branicki****, przy ul. Zamenhofa 25.

Spotkanie poprowadzi Lilla Bacha, Starszy Doradca Centrum Rozwoju Biznesu Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce.

W tym przypadku kartę zgłoszeniową należy przesłać na adres e-mail: maksimowicz@pfrr.pl do 9 grudnia. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. 85 740 86 78.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1174 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39