Jak dobrze wypaść przed kamerą i zmontować prosty materiał? Darmowe spotkanie

2016.11.08 14:26
W środę (9.11) odbędzie się kolejne spotkanie Techklubu, tym razem na temat materiałów filmowych w działaniach promocyjnych. Gościem będzie Katarzyna Dziedzik.
Jak dobrze wypaść przed kamerą i zmontować prosty materiał? Darmowe spotkanie
Fot: pixabay.com

Techkluby to inicjatywa pochodząca z USA. W Białymstoku Techklub działa już trzeci rok - wspólnie prowadzą go Fundacja SocLab i Federacja Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok. Podczas takich spotkań uczestnicy rozmawiają o tym, jak nowe technologie mogą zmieniać rzeczywistość, wspierać społeczne innowacje czy oddolne działania.

Najbliższy Techklub Białystok już w środę (9.11). Tematem będzie wykorzystanie materiałów filmowych w działaniach promocyjnych. Organizatorzy zapowiadają, że dyskusja będzie dotyczyć siły oddziaływania dźwięku i obrazu oraz roli przekazów audiowizualnych w działaniach organizacji, instytucji i firm.

Gościem na spotkaniu będzie rzecznik Uniwersytetu w Białymstoku Katarzyna Dziedzik, która ma za sobą długie doświadczenie dziennikarskie i opowie uczestnikom, co zrobić, by dobrze wystąpić przed kamerą oraz jak zmontować w prosty sposób nagrany materiał filmowy.

Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się o godz. 18.00 w Hacklag przy ul. Sienkiewicza 1/1 lok. 200. Udział mogą wziąć wszyscy chętni.

Sprawdź: Techklub Białystok

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

886 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39