Jak interpretować doświadczenia życiowe? Wykład i warsztaty na WSFiZ

2014.02.18 00:00
Już w najbliższą środę (19.02) w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Centrum sedna". W jego ramach będzie można wysłuchać wykładu nt. rozwoju osobistego oraz wziąć udział w warsztatach interpersonalnych.
Jak interpretować doświadczenia życiowe? Wykład i warsztaty na WSFiZ
Fot: sxc.hu

Spotkania z cyklu "Centrum sedna" odbywają się co 3 tygodnie w środowe popołudnia na WSFiZ. Są one dedykowane do osób poszukujących i pragnących poprawy swego życia biznesowego i prywatnego.

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyło interpretacji doświadczeń. Wykład poprowadzi Lechosław Chalecki - pomysłodawca projektu, coach i trener. Ale spotkania nie sprowadzają się tylko do prelekcji. To także warsztaty, dyskusja, a na koniec również sesja networkingowa, dzięki której obecni mogą wymieniać się cennymi doświadczeniami, ale też kontaktami biznesowymi.

Udział w spotkaniach jest w zasadzie bezpłatny – w zasadzie – bo aby przyjść do Centrum Sedna, wystarczy wesprzeć Białostockie Hospicjum dla Dzieci, prowadzone przez Fundację Pomóż Im. Drzwi Centrum otworzą się dla tych, którzy wrzucą do fundacyjnej puszki minimum 10 zł.

Więcej informacji nt. spotkania: Wyjątkowe centrum – sedno zawodowego życia

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

877 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39