Jak odnaleźć się na rynku pracy? Warsztaty dla studentów

2013.10.17 00:00
Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku prowadzi rekrutację na zajęcia fakultatywne z zakresu poruszania się po krajowym i europejskim rynku pracy.
Jak odnaleźć się na rynku pracy? Warsztaty dla studentów
Fot: sxc.hu

W warsztatach z zakresu poszukiwania zatrudnienia będzie mogło wziąć udział 190 studentów wszystkich wydziałów UwB. Udział w zajęciach pozwoli na doskonalenie umiejętności komunikacji interpersonalnej, nabycie wiedzy z zakresu funkcjonowania instytucji rynku pracy, a także nabycie praktycznych umiejętności w zakresie poszukiwania zatrudnienia.

Program warsztatów obejmuje również praktyczne zagadnienia związane z wspólnotowym systemem zabezpieczenia społecznego, a także z problematyką rozpoczynania działalności gospodarczej (dotacje na działalność gospodarczą). Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych. Osoby, które ukończą szkolenie, otrzymają zaświadczenie o ukończeniu warsztatów z zakresu poruszania się po krajowym i europejskim rynku pracy. Uczestnicy otrzymają również bezpłatne materiały dydaktyczne.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach powinny przesłać wypełniony formularz rekrutacyjny, który dostępny jest na stronie www.msgzadarmo.pl, na adres: msg@uwb.edu.pl.

Rekrutacja trwa do 31 października. Liczba miejsc jest ograniczona.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

869 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39