Jak ograniczać koszty w firmie i motywować ludzi, by chciało im się chcieć?

2018.12.06 07:13
Podniesienie ceny za usługi czy produkty w wielu firmach jest niemożliwe, ale ograniczenie kosztów już tak. Jak to zrobić?
Jak ograniczać koszty w firmie i motywować ludzi, by chciało im się chcieć?
Fot: pixabay.com

Ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Centroom Przedsiębiorczości

We wtorek (11.12) w biurze coworkingowym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego odbędzie się ostatnie w 2018 roku i 18. już z kolei spotkanie w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Podczas tego wydarzenia poruszone będą zagadnienia dotyczące zarządzania firmą, czyli Lean Management.

W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób redukować koszty przez budowanie systemów doskonałości operacyjnej, jakie zastosowano w takich firmach jak Toyota czy IKEA.

"Kultura ciągłego doskonalenia pozwala na osiągnięcie przewagi nad konkurencją. W czasie warsztatów będzie mowa o tym, jak przenieść najlepsze praktyki największych zagranicznych firm do naszej polskiej rzeczywistości" - zachęcają organizatorzy.

Spotkanie poprowadzi Przemysław Pruszyński z Map&Partners, a więc z zespołu doświadczonych praktyków zarządzania. Grupa ta od ponad 10 lat działa w środowisku międzynarodowym. Zarządza transformacjami Lean w ponad 40 projektach. Jej członkowie sami siebie nazywają "architektami systemu ciągłego doskonalenia", dzięki czemu potrafią zawsze stworzyć system, który będzie dopasowany do danego klienta. Map&Partners najwięcej projektów przeprowadziło w fabrykach IKEA Industry oraz jej podwykonawców. Mogą poszczycić się licznymi transformacjami branży meblarskiej, gdzie aż 90% skończyło się sukcesem.

Poruszonych będzie wiele ciekawych tematów

Podczas spotkania omówione zostaną następujące zagadnienia: "budowanie systemów doskonałości operacyjnej", "budowanie kultury zaangażowania i pracy nad usprawnianiami", "jak rozpocząć efektywną pracę z redukcją kosztów", "czy mamy swój uniqe selling point – w czym jesteśmy lepsi od innych?", "praca nad zaangażowaniem pracowników", "skuteczne metody zarządzania, ale czy nowoczesne?", "system Lean-RMS".

Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy chcieliby zredukować koszty prowadzenia swojej działalności.

Zainteresowani muszą się wcześniej zapisywać. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 29 zł.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Dowiedz się więcej:
Lean Management - Jak ograniczać koszty w firmie

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1522 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39