Jak podjąć dobre decyzje finansowe, oszczędzać i zarządzać kapitałem? Darmowe spotkanie

2018.12.12 12:12
Bardzo często popełniamy dużo błędów w zarządzaniu swoimi finansami. Nie zawsze wiemy też jak i w co inwestować. Stąd pomysł na warsztaty, podczas których można będzie zdobyć tę wiedzę.
Jak podjąć dobre decyzje finansowe, oszczędzać i zarządzać kapitałem? Darmowe spotkanie
Fot: Justyna Fiedoruk

Wiele osób rezygnuje z inwestycji w jakiś pomysł, bo obawia się ryzyka i poniesienia straty. Do tego nie wie, jak się do tego zabrać i robić to świadomie oraz prawidłowo. Nie ma także pojęcia, w jaki sposób rozsądnie zarządzać kapitałem. Problemem są też oszczędności – co robić, by na co dzień wydawać mniej pieniędzy i cieszyć się rosnącą sumą na koncie?

Tego wszystkiego można się dowiedzieć podczas spotkania pt. "Lepsze decyzje finansowe" organizowanego 13 grudnia o godz. 18.00 na wydziale elektrycznym Politechniki Białostockiej przez Studenckie Forum Business Centre Club.

Podczas wydarzenia głos zabierze Sławomir Mentzen - doktor nauk ekonomicznych i doradca podatkowy. Podczas przygotowanej prelekcji opowie wszystkim zainteresowanym, jaki rodzaj działalności wybrać i jak bezpiecznie prowadzić działalność gospodarczą w Polsce.

Po nim wystąpi Robert Tarantowicz, który przybliży uczestnikom branżę Fintech i wyjaśni, czym jest ryzyko walutowe. Wspomni także o temacie Blockchain i pomoże zrozumieć, jak połączyć biznesowe życie z czasem dla rodziny, bo jest to możliwe – wystarczą jedynie chęci i dobra organizacja.

Podczas spotkania będą również konkursy oraz czas na rozmowy i zadawanie pytań. Impreza jest doskonałą okazją do nawiązania wielu cennych relacji i kontaktów, które mogą się później przydać zarówno w życiu codziennym, jak i tym biznesowym.

Wstęp wolny, udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy.

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Zobacz więcej: Lepsze decyzje finansowe

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1168 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39