Jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej?

2015.02.17 00:00
Niełatwo jest zachować szczupłą i zgrabną sylwetkę. Walka z nadmiarem tłuszczu wymaga wielogodzinnej i codziennej pracy nad własnym ciałem. Nie każdy może sobie na to pozwolić.
Jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej?
Fot: Centrum Medyczne Revita

W takim przypadku może pomóc medycyna estetyczna. Dzięki niej każdy może szybko i skutecznie wymodelować własne ciało i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z brzucha czy ud.
- Zabieg usuwania tkanki tłuszczowej jest bezbolesny i szybki. Utarło się, że niwelowanie nadmiaru tłuszczu jest zabiegiem bardzo kosztownym, na który mogą pozwolić sobie nieliczni. Otóż w dzisiejszych czasach jest zupełnie inaczej, ceny są różne, każdy może znaleźć coś dla siebie – mówi mgr Paula Gogol z Centrum Medycznego Revita.

Najlepsze urządzenia pozwalające pozbyć się niechcianych "boczków"

Jednym z najnowocześniejszych urządzeń redukujących tkankę tłuszczową jest urządzenie Vanquish firmy BTL Aesthetics.
- Wśród licznych zabiegów poprawiających urodę, tj. Vanquish, używa się niedawno wynalezionej technologii energii Selective HF. Urządzenie to wykorzystuje technologię LAHF, czyli wielkoobszarowe pole prądu wysokiej częstotliwości, które pozwala na pozbycie się nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej – informuje Paula Gogol.

Vaniquish obwodowo dostarcza energię wprost do tkanek. To z kolei sprawia, że cała energia HF jest skupiona na tkance tłuszczowej, jednocześnie uniemożliwiając powstawanie wysokiej temperatury w innych tkankach. Zaletą urządzenia jest także fakt, iż jego użycie jest całkowicie bezbolesne, bezpieczne i przede wszystkim skuteczne.

Likwidacja tkanki tłuszczowej odbywa się szybko, gdyż trwa ok. 30 minut i jest bezpieczna dzięki automatycznemu systemowi mierzącemu ilość dostarczanej energii. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a natychmiast po jego zakończeniu można powrócić do normalnej aktywności.
W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów specjaliści zalecają poddanie się serii zabiegów obejmujących cztery półgodzinne sesje w odstępach jednego tygodnia.

Ważny jest zaufany specjalista

Korzystając z medycyny estetycznej, ważne jest wybranie osób, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów. Pacjent musi wiedzieć, że trafił w dobre ręce.
- Nasze Centrum Medyczne stawia na fachową pomoc medyczną. Wszyscy pracownicy są wysokiej klasy specjalistami w swoich dziedzinach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości opiekę wszystkim naszym pacjentom. Posiadamy w swojej ofercie całą gamę zabiegów odmładzających i upiększających z medycyny estetycznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc pacjentom w różnego typu dolegliwościach – mówi Pani Paula – Istniejemy na rynku od kilku lat, a osoby, które nas polecają i wracają do nas, są naszą najlepszą wizytówką – dodaje.

Centrum Revita oferuje swoim pacjentom leczenie bólu m.in. – kręgosłupa, drenaż limfatyczny, ozonoterapię, hydrokolonoterapię czy zabiegi laserem – ginekologię estetyczną i leczenie chrapania, medycynę estetyczną - m.in. korekcję zmarszczek, mezoterapię, powiększanie i modelowanie ust czy regeneris oraz zabiegi z użyciem urządzenia Vanguish.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1469 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39