Jak wpleść ojca w Dzień Matki i Dzień Dziecka?

2012.05.22 00:00
Zbliżający się Dzień Matki i Dzień Dziecka można spędzić kreatywnie w rodzinnym gronie. Na dwuczęściowe warsztaty tkackie dla rodziców i dzieci zaprasza Galeria Arsenał.
Jak wpleść ojca w Dzień Matki i Dzień Dziecka?
Fot: Galeria Arsenał

Warsztaty "Moja kapa" będą dotyczyły tradycyjnego warsztatu tkackiego. Na pierwszych zajęciach uczestnicy zapoznają się z techniką ręcznego tkania kilimu i gobelinu oraz zaprojektują własne wzory. Tydzień później zrealizują swoje pomysły i projekty - indywidualnie wykonają niewielkie tkaniny, z których po połączeniu powstanie kapa-patchwork. 

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Kida, artystka wizualna, absolwentka wydziału tkaniny i ubioru ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, pracownik Galerii Arsenał.

Bezpłatne zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 8 - 12 lat wraz z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem. Odbędą się w soboty: 26 maja i 2 czerwca o godz. 11. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uczestnictwo będzie możliwe tylko po wcześniejszej rejestracji mailowej pod adresem: k.kida@galeria-arsenal.pl oraz po otrzymaniu informacji zwrotnej.

O wydarzeniu:

Warsztaty rodzinne "Moja kapa"

MAG

983 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39