Jak wygląda wejście w dorosłość? Jest inaczej, niż się wydaje

2023.12.27 12:36
Już niebawem na scenie Nie Teatru będzie prezentowany spektakl muzyczny "Nie piję, nie palę, chętnie zrobię z pani mamę". To sztuka o współczesnych Polakach, przedstawiający życie pokolenia, które wchodząc w dorosłość, zmaga się z samotnością, brakiem ideałów i trudnościami wejścia w dojrzałe życie.
Jak wygląda wejście w dorosłość? Jest inaczej, niż się wydaje
Fot: Materiały organizatora

Spektakl muzyczny "Nie piję, nie palę, chętnie zrobię z pani mamę" będzie prezentowany w piątek (29 grudnia) w Nie Teatrze.

"Nie piję, nie palę, chętnie zrobię z pani mamę"

"Nie piję, nie palę, chętnie zrobię z pani mamę" to spektakl muzyczny, który ukazuje złożoność współczesnego życia. Inspiracją dla tego widowiska są reportaże Konrada Oprzędka, z których autor czerpie historie, obserwacje i spostrzeżenia dotyczące pokolenia trzydziestolatków w dzisiejszej Polsce.

Głównym tematem spektaklu jest życie ludzi dorastających w dzisiejszych czasach, czyli pokolenia, które wydaje się mieć wszystko, a jednocześnie boryka się z uczuciem stagnacji i niezadowolenia. Bohaterowie reprezentują różne sfery społeczeństwa. "Nie piję, nie palę, chętnie zrobię z pani mamę" rzuca światło na wyzwania, z jakimi mierzy się pokolenie prekariuszy, czyli ludzi, którzy pomimo pozornego sukcesu, odczuwają brak stabilności i spełnienia. Czworo aktorów wciela się w spektaklu w kilkanaście postaci, ukazując bogactwo doświadczeń życiowych.

W obsadzie znaleźli się: Katarzyna Faszczewska, Agnieszka Ozon, Adrian Kieroński, Robert Mróz Junior. Za reżyserię odpowiedzialna jest Anna Gryszkówna, natomiast za produkcję Teatr WARSawy.

Więcej informacji: Spektakl muzyczny "Nie piję, nie palę, chętnie zrobię z pani mamę"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1375 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39