Jak wyglądają tradycje świąteczne w innych zakątkach świata?

2023.11.29 17:30
Niebawem na scenie Nie Teatru wystąpi Teatr La Lola ze spektaklem "Co to za święty rozdaje prezenty?". To opowieść o Mikołaju z różnych zakątków kuli ziemskiej. Sztuka przeznaczona jest dla widzów od lat 3 i starszych.
Jak wyglądają tradycje świąteczne w innych zakątkach świata?
Fot: Materiały organizatorów

Spektakl "Co to za święty rozdaje prezenty?" Teatru La Lola będzie prezentowany w niedzielę (3 grudnia) w Nie Teatrze.

"Co to za święty rozdaje prezenty?"

"Co to za święty rozdaje prezenty?" Teatru La Lola przenosi widzów w podróż po różnych zakątkach świata, ukazując różnorodność tradycji świątecznych. W rolach głównych występują uroczy aniołek i psotny diabełek, którzy podejmują niełatwą misję zleconą przez samego Mikołaja.

To barwna opowieść o rodzinie, wartościach oraz uniwersalnym oczekiwaniu dzieci na prezenty od Świętego Mikołaja. Przedstawienie jest pełne piosenek, które oddają atmosferę świąt, podkreślając uczucia, pragnienia i marzenia związane z tą wyjątkową porą roku.

Spektakl Teatru La Lola podkreśla, że niezależnie od kultury czy koloru skóry, dzieci na całym świecie z utęsknieniem oczekują na magiczny czas obdarowywania. Autorem scenariusza jest Jarek Gmitrzuk. Występują Jolanta Mrotek i Jarek Gmitrzuk. Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat 3 i starszych.

Więcej informacji: Spektakl "Co to za święty rozdaje prezenty?" Teatru La Lola

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1349 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39