Jak zorganizować wspaniały ślub i wesele? Tutaj można się będzie tego dowiedzieć

2017.11.28 08:39
Sale weselne, fotografowie, wizażystki, suknie ślubne... Wszystko to będzie można znaleźć w jednym miejscu. Zbliżają się XX Podlaskie Targi Ślubne.
Jak zorganizować wspaniały ślub i wesele? Tutaj można się będzie tego dowiedzieć
Fot: pixabay.com

Wszyscy, którzy planują ślub i wesele, z pewnością zainteresują się jubileuszową edycją Podlaskich Targów Ślubnych. A ta odbędzie się już w niedzielę (3.12) w białostockich Spodkach .

Jak zapewniają organizatorzy, podczas imprezy zaprezentowane będzie wszystko, co może być przydatne podczas planowania najważniejszego dnia w życiu. Pojawią się więc oferty m.in.: hoteli, restauracji, fotografów czy firm dekoratorskich. Nie zabraknie też wizażystek, zespołów muzycznych i wodzirejów. No i oczywiście - co pewnie najbardziej interesuje przyszłe panny młode - będzie można obejrzeć najmodniejsze modele ślubnych kreacji.

Zadbano także o dodatkowe atrakcje, takie jak występy: zespołów muzycznych, iluzjonisty i tańca brzucha, oraz konkursy z nagrodami.

Wrażeń więc nie zabraknie, a wszystkie zaprezentują znani i doświadczeni konferansjerzy: Dj Kris, Dj Bałtyk, Dj Harnaś oraz Wojciech Grodzki.

BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Poznaj szczegóły: XX Podlaskie Targi Ślubne.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

1148 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39