Jaki ekspres do kawy do biura? Wybieramy najlepsze z oferty JURA

2024.06.19 06:07
Będziemy wyglądać nadzwyczaj naiwnie, jeśli powiemy, że dobra, świeżo parzona, aromatyczna kawa może zmotywować pracownika wstać w deszczowy, ciemny, leniwy poniedziałek z łóżka i udać się do biura. A jednak… może przynajmniej warto spróbować?
Jaki ekspres do kawy do biura? Wybieramy najlepsze z oferty JURA
Fot: Przyjaciele Kawy

Dlaczego kawa w pracy jest ważna?

To, jak ważny w pracy jest dostęp do dobrej kawy wie każdy, kto spędził jakiś czas bez niego. Aż 67% spośród ankietowanych w Wielkiej Brytanii pracowników potwierdziło, że po spożyciu kubka dobrej kawy w pracy czują się bardziej produktywni, a aż 76% uznało przerwę na kawę za istotny element umożliwiający komunikację z innymi pracownikami, wymianę pomysłów i poprawę pracy firmy. 53% deklaruje, że podczas przerwy na kawę doznali kreatywnego olśnienia!

Kawa nie powinna być traktowana jako miły dodatek do pracy. To narzędzie zwiększające koncentrację, produktywność, zmniejszające zmęczenie, ale także ważny element społecznego życia firmy. Dostęp do dobrej kawy w firmie to inwestycja w jej rozwój. A dobra kawa zaczyna się od dobrego ekspresu - dziś powiemy właśnie o tym odpowiadając na pytanie, jak wybrać dobry ekspres do biura na przykładzie marki JURA. Jak coś, to nie planowaliśmy tego rymu, aczkolwiek nawet dobrze się wpasował.


O marce JURA

Dlaczego ekspresy JURA? W świecie kawy wyznaczają one standard dla wszystkich urządzeń biurowych. Połączenie prostoty z nienaganną precyzją i słynną szwajcarską jakością, a do tego nieustanny nacisk na innowację i najnowocześniejsze rozwiązania sprawiły, że JURA od ponad 100 lat stoi na czele branży. Oto nasz wybór - 3 modele, które idealnie sprawdzą się w biurowej przestrzeni.


JURA E6 - wznieść się o poziom wyżej

Stylowy, nowoczesny, minimalistyczny wygląd, a do tego maksimum funkcjonalności. Ekspresy JURA E6 robią wszystko, tylko o poziom wyżej. Wybór aż 11 różnych naparów (zarówno dla miłośników kawy czarnej, jak i białej) za jednym dotknięciem przycisku, profesjonalny młynek „Aroma” zachowujący o 12,2% więcej aromatu niż młynki konwencjonalne, Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej - wydłużenie czasu parzenia poprzez przeciskanie wody przez kawę w interwałach dla wydobycia maksimum smaku, do tego wygodna obsługa dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi, czy automatyzacja procesów czyszczenia i konserwacji.

Ekspresy JURA E6 są bardzo niepozorne, na pierwszy rzut oka nie różniące się od podobnych urządzeń. Jednak głębsze przyjrzenie się każdej z funkcji jasno pokazuje bezkompromisowe podejście do kawy, prezentowane przez firmę JURA. E6 to idealny wybór do biura i przystępny cenowo wstęp do świata świeżo parzonej kawy.


JURA J8 - to, co najlepsze, dla pracowników

Jeśli E6 wznoszą smak kawy na wyższy poziom, ekspresy JURA J8 przenoszą go do innego wymiaru. No bo jak inaczej nazwać ekspres, który stosuje w sobie technologię inspirowaną… Formułą 1! Aż 16 różnych naparów, błyskawiczna konserwacja systemu spieniania mleka za pomocą funkcji One-Touch, specjalny czujnik dostosowujący dostępne do wyboru specjały do położenia filiżanki dla łatwiejszego parzenia, uniwersalny, zachwycający oko design, sprawiający, że ekspresy JURA J8 idealnie odnajdują się w przestrzeni biurowej i… to by było na tyle z funkcji, których można się było w ogóle spodziewać.

Inżynierowie JURA znani są z tego, że nie znają słowa „niemożliwe”. Dlatego właśnie opracowali funkcje, takie jak Sweet Foam, aromatyzującą mleczną piankę przy pomocy syropu, odkrywając przed nami nowy wymiar kawowej rozkoszy czy inspirowany technologią sound design znaną z Formuły 1 młynek P.A.G.2+, aktywnie kontrolujący stopień mielenia dla zapewnienia najlepszych rezultatów i optymalnego smaku. Czy da się wznieść innowacyjność na wyższy poziom?


JURA Z10 - ekspres przyszłości

Choć trudno w to uwierzyć, JURA stworzyła ekspres, który podniósł poprzeczkę na wysokość, która wydawać by się mogła nie do przeskoczenia. No bo jak przebić możliwość wyboru 32 kawowych specjałów, młynek P.R.G (Młynek Rozpoznający Produkt) automatycznie dobierający stopień zmielenia do wybranego naparu i umożliwiający wybór intensywności aromatu za pomocą funkcji Aroma Select, parzenie przy użyciu technologii 3D zapewniającej równomierny przepływ wody przez kawę, czy wreszcie możliwość zaparzenia kawy na zimno, by w kilka minut cieszyć się modnym cold brew, dzięki technologii Cold Extraction Process.

To wszystko łączą w sobie ekspresy JURA Z10, będące prawdopodobnie najlepszym wyborem, jaki można dziś podjąć sięgając po urządzenie automatyczne. Rozpieść swoich podwładnych i zobacz jak produktywność w twoim biurze rośnie!Dziś, kiedy wybór jest tak ogromny, podjęcie decyzji może stanowić nie lada problem. Ekspresy JURA zawierają w sobie wszystko, czego potrzeba, by cieszyć się pyszną kawą w biurze. Warto także pamiętać, że inwestycja w dobrą kawę to inwestycja w szczęśliwych pracowników, a co za tym idzie - lepszą pracę firmy!

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


470 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39