Dom

Jakie mieszkania ma Jurowiecka 22? Kwalifikują się do programu bezpieczny kredyt na 2%

2023.06.15 15:58
Blisko 270 mieszkań o bardzo zróżnicowanych metrażach. Wysoki standard i zagospodarowanie terenu dające poczucie spokojnej enklawy w samym sercu miasta. To Jurowiecka 22. Trwa realizacja pierwszego etapu prestiżowej inwestycji.
Jakie mieszkania ma Jurowiecka 22? Kwalifikują się do programu bezpieczny kredyt na 2%

Duży wybór mieszkań

Pod adresem Jurowiecka 22 powstaje zespół dwóch dużych budynków mieszkalnych. Na razie praca wre przy realizacji pierwszego etapu, zlokalizowano przy skrzyżowaniu ulic Jurowieckiej i Fabrycznej.

Na dziewięciu kondygnacjach powstanie 269 mieszkań o zróżnicowanych metrażach - od 27 m² do 85 m². Zostały one rozplanowane tak, by wpisać się w trendy śródmiejskiego życia - od kawalerek dla singli, poprzez 2-3 pokojowe dla par i młodych rodzin, do komfortowych 4-pokojowych apartamentów.

Projekty nawet najmniejszych mieszkań są przemyślane. Lokale nie mają nieustawnych kątów czy długich korytarzy. Ich kształt pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni, dzięki czemu nawet na niewielkim metrażu można uzyskać komfort mieszkania taki, jak w źle rozplanowanym lokalu o kilka-kilkanaście metrów większym.

Warto dodać, że mieszkania zaprojektowano różnorodnie, aby każdy mógł wybrać to, na czym najbardziej mu zależy – na większej liczbie pokoi, czy otwartych przestrzeniach. Można mieć kompaktowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m2, albo dwupokojowe przestronne studio na ponad 50 m2. Każde, niezależnie od powierzchni, ma balkon lub taras. Dostępne są również pomieszczenia gospodarcze.

Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja

Nowocześnie zaprojektowano przestrzenie wspólne. Drzwi wejściowe do mieszkań będą miały modne teraz nadstawki do ościeżnic, dzięki czemu dodadzą elegancji jasnym korytarzom. W wiatropłapie będzie dominował stylowy antracyt.

Sam budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą. Ciekawie wyglądają fragmenty elewacji z ciemnymi, ceglanymi wstawkami i elementami w kolorze naturalnego drewna oraz przeszkolone balkony. Standard wykończenia całości jest wysoki. W swoich budynkach Strus Development jako jedyny deweloper w Białymstoku ma w standardzie malowanie ścian.

W połączonym kompleksie u zbiegu ulic Jurowieckiej i Fabrycznej, pomiędzy zabudowaniami, powstaną dziedzińce z pieszymi utwardzonymi ciągami komunikacyjnymi i ławeczkami. Zapewni to mieszkańcom enklawę relaksu i kameralną atmosferę w ścisłym centrum miasta.

Kolejnym, jeśli nie najważniejszym atutem, jest lokalizacja inwestycji. Dla mieszkańców tego bloku będzie wszędzie blisko: do sklepu, urzędu, szpitala, szkoły i wszystkich rozrywek w mieście. Do niektórych z nich będą mogli udać się nawet w kapciach. Na parterze budynku zaprojektowano bowiem 9 lokali usługowych.

Dla zmotoryzowanych przewidziano zaś miejsca postojowe w garażu naziemnym i podziemnym.

Gotowy jeszcze w tym roku

Inwestorem bloków przy ul. Jurowieckiej 22 jest Strus Development działający na rynku już od 1991 r. Z rodzinnej firmy, która zaczęła działalność w Siedlcach, rozwinął się do dewelopera inwestującego na skalę ogólnopolską. Buduje w Warszawie, Pruszkowie, Poznaniu i w Białymstoku. Oprócz inwestycji mieszkaniowych, ma też doświadczenie w budowie obiektów handlowych (to inwestor białostockiej Galerii Jurowiecka oraz siedleckiej Galerii Siedlce) i hoteli w Siedlcach, Białymstoku, Warszawie i Gdańsku.

Pierwszy etap inwestycji mieszkaniowej przy ul. Jurowieckiej 22 będzie gotowy pod koniec 2023 r. Warto dodać, że pomimo doskonałej lokalizacji i standardu budynku, ceny mieszkań nie są wywindowane - zaczynają się od 8800 zł za m².

Co istotne, mieszkania kwalifikują się do rządowego programu bezpieczny kredyt na 2%. To standardowy kredyt udzielany przez banki komercyjne, z tym przez pierwszych 120 rat (10 lat) kredytowania część rat będzie spłacać państwo. Po okresie dopłat kredytobiorca będzie miał gwarancje stałej raty. Strus Development pomaga w załatwieniu niezbędnych formalności z tym związanych, współpracuje z doradcami kredytowymi, którzy krok po kroku pomogą w przebrnięciu przez całą procedurę.

Całą ofertę mieszkań i ich rzuty można sprawdzić tu: Jurowiecka 22.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

1199 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39