Jarmark i spotkanie z Mikołajem w jednym z centrów handlowych

2021.12.03 07:52
Zbliżają się święta. To czas, kiedy najmłodsi chcą się spotkać z Mikołajem. Można będzie go zobaczyć w jednym z białostockich centrów handlowych.
Jarmark i spotkanie z Mikołajem w jednym z centrów handlowych
Fot: pixabay.com

W Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna w Białymstoku od 6 do 12 grudnia można będzie odwiedzić jarmark świąteczny. Na stoiskach rękodzielniczych na klientów będą czekały nie tylko świąteczne stroiki i dekoracje, ale też np. ręcznie wykonana biżuteria i zabawki. Będzie też można kupić różne smakołyki i znany w regionie kwas chlebowy. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu, czyli od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a 12 grudnia od 9:30 do 19:30.

Niewątpliwą atrakcją będzie jednak wizyta Mikołaja. Można go będzie spotkać w dniu rozpoczęcia jarmarku 6 grudnia od godziny 17:00 do godziny 20:00. Niezwykły gość wręczy najmłodszym słodycze i drobne upominki. Podczas rozmowy i świątecznych życzeń będzie można zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

W trosce o bezpieczeństwo kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

693 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39