Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2024 roku przedpremierowo w Forum

2024.01.11 11:37
Wielkimi krokami nadchodzi przedpremierowy seans filmu "Biedne istoty" w Kinie Forum. To opowieść o młodej kobiecie przywróconej do życia, która wraz z ekscentrycznym naukowcem i sprytnym prawnikiem wyrusza w burzliwą podróż, dążąc do pełni życia i walcząc o równość oraz niezależność.
Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2024 roku przedpremierowo w Forum
Fot: Kadr z filmu "Biedne istoty"

Pokaz przedpremierowy filmu "Biedne istoty" odbędzie się w sobotę (13 stycznia) w Kinie Forum.

"Biedne istoty"

"Biedne Istoty" to poruszająca opowieść o Belli Baxter, młodej kobiecie przywróconej do życia przez genialnego naukowca, doktora Godwina Baxtera. Pod jego opieką Bella nie tylko odkrywa świat na nowo, ale także pragnie doświadczyć pełni życia. Wraz z towarzyszem, prawnikiem Duncanem Wedderburnem, wyrusza w burzliwą podróż przez kontynenty, podczas której przeżywają niezwykłe przygody, odkrywają różnorodność świata i zdobywają niezapomniane doświadczenia.

Wolna od uprzedzeń swoich czasów, Bella staje się symbolem determinacji i odwagi, dążąc do równości i niezależności. Jej podróż przekracza granice społeczne i polityczne, konfrontując ją z różnorodnością ludzkich losów. Scenariusz filmu, oparty na książce Alasdaira Graya, ukazuje głęboką ewolucję głównej bohaterki oraz jej zdolność do inspirowania zmiany i walki o fundamentalne wartości życiowe. W rolach głównych występują Emma Stone, Mark Ruffalo i Willem Dafoe.Więcej informacji: Pokaz przedpremierowy: "Biedne istoty"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

Polecamy
Optyk Bojary R. Domański, E. Dobecka-Melke s.c.
Optyk Bojary R. Domański, E. Dobecka-Melke s.c.ul. Słonimska 24 lok. U9 (dojazd od ulicy Piasta)
15-028 Białystok
optykbojary.pl

Więcej informacji
1446 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39