Jeden z Punktów Obsługi Klienta BKM będzie tymczasowo nieczynny

2022.08.07 08:02
Pasażerowie chcący załatwić sprawę w POK na ul. Składowej, będą musieli udać się do punktu na ul. Lipowej.
Jeden z Punktów Obsługi Klienta BKM będzie tymczasowo nieczynny
Fot: Malwina Witkowska

Zamiast na osiedle Bema, przez tydzień pasażerowie chcący załatwić sprawę związaną z np. wyrobieniem karty miejskiej, będą musieli udać się do Punku Obsługi Klienta w centrum Białegostoku.

"W związku z remontem w dniach 8-12 sierpnia Punktu Obsługi Klienta BKM na ul. Składowej 11 pok. 16 będzie nieczynny. Wszystkich klientów BKM zapraszamy do Punktu Obsługi Klienta BKM na ul. Lipową 16 w godzinach 9.00-17.00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy" - przekazała Białostocka Komunikacja Miejska.

Co ciekawe, miasto miało w planach utworzyć trzeci Punkt Obsługi Klienta - tym razem na TBS-ach, w okolicach ul. Narodowych Sił Zbrojnych i ul. gen. Kleeberga. W lipcu zostało opublikowane zamówienie publiczne, w którym wyszczególniono m.in. różne wymagania stawiane przez miasto. Punkt ten miał być miejscem przede wszystkim prowadzącym usługę sprzedaży biletów, a w szczególności: elektronicznych biletów okresowych imiennych i na okaziciela, papierowych biletów wieloprzejazdowych i jednorazowych oraz doładowywania elektronicznej portmonetki na elektronicznej Białostockiej Karcie Miejskiej. Póki co, nie wiadomo kiedy i czy w ogóle powstanie:

"Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ w wyznaczonym terminie, tj. do dnia 22 lipca 2022 r., do godz. 10.00 nie została złożona żadna oferta" - poinformował zastępca prezydenta miasta Zbigniew Nikitorowicz.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
911 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39