Jedyna taka okazja! Uwielbianą sztukę będzie można zobaczyć w promocyjnej cenie

2024.02.21 12:36
Z okazji rocznicy urodzin wielkiego kompozytora, Teatr Dramatyczny przygotował specjalną akcję promocyjną. Tylko w czwartek (22 lutego) bilety na spektakl "Pani Pylińska i sekret Chopina" będą dostępne dla widzów w promocyjnej cenie.
Jedyna taka okazja! Uwielbianą sztukę będzie można zobaczyć w promocyjnej cenie
Fot: Materiały organizatora

Sztukę "Pani Pylińska i sekret Chopina" będzie można zobaczyć na scenie Uniwersyteckiego Centrum Kultury w piątek (23 lutego), sobotę (24 lutego) i niedzielę (25 lutego).

"Pani Pylińska i sekret Chopina"

"Pani Pylińska i sekret Chopina" to sztuka, która rzuca światło na sposób, w jaki muzyka kształtuje nasze emocje oraz wpływa na nasze postrzeganie otaczającego nas świata, w szczególności nasze relacje z innymi ludźmi. W spektaklu ukazana jest postać Fryderyka Chopina, nie tylko jako genialnego kompozytora, ale także jako przewodnika po labiryntach ludzkiego życia.

Podczas muzycznych spotkań z Panią Pylińską, Éric, główny bohater przedstawienia, pogłębia rozmowy o kompozytorze, jego pasji oraz przede wszystkim o wrażeniach, uczuciach i emocjach, jakie wywoływał i nadal wywołuje. W postać Érica wciela się Michał Przestrzelski:

- Lubię grać w spektaklu "Pani Pylińska i sekret Chopina", ponieważ pozwala, chociaż na chwilę wysiąść z wyścigówki i zapomnieć, że muszę pędzić. Ta sztuka przypomina nam, że natura człowieka jest jak dom, który czasami trzeba rozebrać, żeby móc przyjrzeć się każdej cegle i w razie wątpliwej jakości którejś z nich, po prostu ją wymienić. Przedstawienie to jest doskonałą praktyką uważności na uczucia, którym wolimy się nie przyglądać, a tylko kiedy to zrobimy, mamy szansę osiągnąć harmonię podobną do tej, którą Chopin wypełniał swoje utwory - mówi.

Na scenie aktorowi towarzyszą Arleta Godziszewska, Agnieszka Możejko-Szekowska i Kamila Wróbel-Malec. Sztuka została wyreżyserowana przez Adama Opatowicza.

Tylko w czwartek (22 lutego) bilety na spektakl będzie można kupić w promocyjnej cenie – 35 zł. Promocja będzie obowiązywała przez cały dzień w sprzedaży internetowej na stronie: dramatyczny.pl oraz między godz. 14:00 a 20:00 w Kasie Teatru (ul. Suraska 1).Więcej informacji:
Spektakl "Pani Pylińska i sekret Chopina" (Piątek)
Spektakl "Pani Pylińska i sekret Chopina" (Sobota)
Spektakl "Pani Pylińska i sekret Chopina" (Niedziela)

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

994 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39