Spektakl "Pani Pylińska i sekret Chopina"

dodane dnia: 2024-02-20 przez: zoko
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Spektakl "Pani Pylińska i sekret Chopina"
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-02-23
Organizatorzy zapraszają o obejrzenia spektaklu "Pani Pylińska i sekret Chopina"

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza na spektakl "Pani Pylińska i sekret Chopina" na podstawie sztuki Érica-Emmanuela Schmitta. Z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin Fryderyka Chopina bilety na przedstawienie będzie można kupić w promocyjnej cenie.
"Pani Pylińska i sekret Chopina" to sztuka, która ukazuje, w jaki sposób muzyka kształtuje paletę naszych emocji oraz stosunek do otaczającego nas świata, a zwłaszcza do drugiego człowieka. Spektakl przedstawia sylwetkę Fryderyka Chopina - wielkiego kompozytora, który jest nie tylko mistrzem, ale przewodnikiem i nie tyle po świecie muzyki, ile po życiu w ogóle.

Bohater przedstawienia - Éric podczas muzycznych spotkań ze swoją nauczycielką – Panią Pylińską, zgłębia rozmowy o kompozytorze, o jego pasji, a przede wszystkim o wrażeniach, uczuciach oraz emocjach, które wywoływał i nadal wywołuje. W postać Érica - w przedstawieniu wyreżyserowanym przez Adama Opatowicza - wciela się Michał Przestrzelski. Aktorowi na scenie towarzyszą Arleta Godziszewska, Agnieszka Możejko-Szekowska i Kamila Wróbel-Malec.

Rozpoczęcie: godzina 19.00

Bilety: z okazji przypadającej 22 lutego rocznicy urodzin wielkiego kompozytora, Teatr Dramatyczny przygotował specjalną akcję promocyjną. Tylko we czwartek (22 lutego) bilety na to przedstawienie widzowie będą mogli kupić w promocyjnej cenie - 35 zł. Promocja będzie obowiązywała przez cały dzień w sprzedaży internetowej na stronie: dramatyczny.pl oraz między godz. 14.00 a 20.00 w Kasie Teatru (ul. Suraska 1).
Miejsce imprezy
Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N

1071 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39