Jedyne studia w Polsce łączące wiedzę z zakresu prawa, organizacji i zarządzania

2017.10.11 09:16
Podyplomowe Studium Prawa, Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia to kierunek, którego jubileuszową, piętnastą edycję, rozpoczynają Uniwersytet Medyczny w Białymstoku wraz z Wydziałem Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.
Jedyne studia w Polsce łączące wiedzę z zakresu prawa, organizacji i zarządzania
Fot: UMB

Wyjątkowa wiedza teoretyczna i praktyczna

To jedyny taki kierunek w Polsce łączący wiedzę z zakresu prawa, organizacji i zarządzania podczas jednych studiów podyplomowych.

Przez rok słuchacze uczestniczą w najwyższej jakości zajęciach teoretycznych i praktycznych, które pozwalają im przyswoić wiedzę z zakresu przepisów prawa, struktur i mechanizmów organizacji pracy oraz metod i sposobów zarządzania organizacją i personelem w ochronie zdrowia.

Doświadczeni wykładowcy i eksperci gwarantują wysoki poziom przekazywanej wiedzy, a nowoczesne metody interaktywne kompleksowo przygotowują słuchaczy do pracy we współczesnej ochronie zdrowia.

Jedyne takie studia w Polsce

Ten prestiżowy kierunek firmowany jest przez dwie państwowe uczelnie o najwyższym poziomie nauczania. Studia prowadzone przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku i Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku to gwarancja wiedzy i praktycznych umiejętności.

Słuchacze mogą liczyć nie tylko na dyplom i umiejętności. Również na punkty ECTS do rozwoju ścieżki kariery zawodowej.

Prawo, organizacja i zarządzanie

Lekarze, pielęgniarki, przedstawiciele medyczni, pracownicy instytucji publicznych zajmujących się ochroną zdrowia podczas jednych studiów otrzymują kompleksową wiedzę z 3 kierunków. Pozwala to na idealne dopasowanie się do współczesnych potrzeb rynku pracy.

Rekrutacja i szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej lub w rektoracie UMB pod numerem telefonu 85 748 54 03.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1465 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39