Jedyny pokaz filmu "Skinamarink" w naszym mieście

2023.02.09 14:36
"Skinamarink" jest fenomenem porównywanym do sukcesu filmów "Paranormal Activity" i "Blair Witch Project". Zrealizowany za niewielką kwotę, zdobywa międzynarodową popularność. W Białymstoku odbędzie się jego jedyny pokaz już w piątek (10.02).
Jedyny pokaz filmu "Skinamarink" w naszym mieście
Fot: Materiały prasowe

Horror "Skinamarink" będzie można zobaczyć w kinach w ramach specjalnego wydarzenia tylko w dniach 10–12 lutego. Po tym terminie film nigdy nie zostanie już pokazany publicznie na żadnym seansie i w żadnym kinie w Polsce.

Film jest opowieścią o dwójce dzieci, które budzą się nocą i odkrywają, że z domu zniknął ich ojciec, a także wszystkie drzwi i okna. Nie rozumieją tej sytuacji i przerażającej ciszy wypełniającej budynek.

"Skinamarink" jest viralowym przebojem artystycznego kina grozy. Okazało się, że szturmem zdobywa festiwale filmu gatunkowego i amerykańskie kina. Po jednym z pokazów, na festiwalu Fantasia pierwsi widzowie, którzy obejrzeli film, opisywali swoje odczucia jako nieporównywalne do żadnego innego wcześniejszego seansu horroru i mówili o niesamowitym przerażeniu, które utrzymywało się na długo po seansie.

W amerykańskich kinach ten kosztujący zaledwie 15 tysięcy dolarów horror zarobił już półtora miliona dolarów, a sale zapełniają się w szalonym tempie.

Seans filmu "Skinamarink" odbędzie się w piątek (10.02), o godz. 22:30 w Kinie Forum. Bilety można nabyć w kasie kina lub przez stronę internetową Białostockiego Ośrodka Kultury.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1133 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39