Jesień Studencka. Dyskoteka na łyżwach i koncert Kamila Bednarka

2012.10.08 00:00
Dyskoteką na łyżwach Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej wraz z Fundacją Porozumienia Uczelni Białostockich rozpoczyna miesięczny cykl wydarzeń, które tworzą Jesień Studencką. Finałem akcji będzie koncert zespołów tj. Strachy na Lachy Kamil Bednarek, Jamal czy Freakin Rudeboys.
Jesień Studencka. Dyskoteka na łyżwach i koncert Kamila Bednarka
Fot: materiały organizatora

Od poniedziałku, 8 października do 27 października włącznie na studenci studentom przygotowali liczne atrakcje, by umilić im powrót na uczelnię po trzymiesięcznych wakacjach. Na rozruszanie, połączenie sportu z imprezą, czyli dyskoteka na łyżwach. Początek o godz. 18.30 na Lodowisku MOSiR. A już we środę, 10 października w klubie Prognozy odbędą się Wielkie Otrzęsiny Politechniki Białostockiej.

Muzycznych atrakcji nie zabraknie w dniach 18-20 października. Pierwszego dnia w Hali Namiotowej na Kampusie PB odbędzie się Rockowisko, a dnia następnego zagrają Strachy na Lachy, Kamil Bednarek i Jamal. Natomiast 20 października będzie należał do raperów Łony i Webera. Dodatkowo w programie występy kabaretowe i rywalizacja sportowa podczas meczu piłki nożnej i siatkówki.

O wydarzeniu:
Jesień Studencka 2012

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1322 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39