Jeszcze w październiku kupisz bilet okresowy na papierze

2011.09.27 00:00
Inaczej niż wcześniej zapowiadano, w październiku Białostocka Komunikacja Miejska będzie jeszcze prowadzić sprzedaż okresowych biletów w formie papierowej. Ale uwaga, będą one dostępne tylko do wyczerpania zapasów w Punktach Obsługi Klienta.
Jeszcze w październiku kupisz bilet okresowy na papierze
Fot: E.S.

Październik będzie ostatnim miesiącem, w którym białostoczanie będą mogli zakupić bilet okresowy na papierze. Od listopada nie będzie już to możliwe. Bilety dekadowe, miesięczne i trzymiesięczne będą sprzedawane jedynie w formie doładowań Białostockiej Karty Miejskiej.

Nie muszą obawiać się osoby, które zakupiły bilety miesięczne papierowe na październik oraz trzymiesięczne na sierpień-wrzesień-październik, wrzesień-październik-listopad lub październik-listopad-grudzień. Będzie można korzystać z nich do końca obowiązywania terminu ważności i nie jest wymagana wymiana ich na bilet na karcie elektronicznej.

Na wrześniowej sesji rady miejskiej wydłużono także okres, w którym za niezarejestrowanie e-karty na czytniku elektronicznym po wejściu do autobusu nie będą nakładane kary. Bez "klikania" możemy jeździć autobusami jeszcze do końca tego roku. Przedstawiciele komunikacji miejskiej nakłaniają jednak, by to robić - zebrane dzięki temu informacje pozwolą na lepsze zarządzanie białostockimi autobusami.

E.S.

1201 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39