JETA Białystok - salon łazienek

ul. Generała Gustawa Orlicz-Dreszera 3 lok. 2
15-797 Białystok

tel. tel. główny: 793 977 111,
kierownik salonu: 666 611 346,
projektowanie łazienek: 793 093 111
Czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, SOB: 9.00 - 14.00
Karty płatnicze: tak
Ilość wyświetleń: 1746

Salon łazienkowy JETA to idealne miejsce, w którym zrobisz zakupy do swojej łazienki. Zapraszamy do Białegostoku, do salonu łazienkowego, w którym czeka na Ciebie wspaniały asortyment – wanny, kabiny prysznicowe, toalety myjące oraz podświetlane lustra i wiele innych produktów.

U nas można zamówić nowoczesne płytki ceramiczne. W naszej ofercie znajdują się kolekcje własne oraz znane marki, takie jak Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic, Opoczno, Ceramica Bianca, Ceramika Gres, itd.

Nasza oferta to także nowoczesna armatura sanitarna – produkty, które pomożemy dopasować do Twoich potrzeb. W salonie można zobaczyć m.in. produkty marek Omnires, Deante, Excellent, Kohlman, FDesign.

Posiadamy w ofercie produkty z możliwością dostosowania ich pod konkretny wymiar i kształt – kabiny i brodziki prysznicowe marki Radaway oraz lustra łazienkowe marki Ruke.

Ponadto obejrzysz i dopasujesz płytki ceramiczne do armatury, ceramiki, czy mebli łazienkowych i w pełni wyposażysz swoją łazienkę.
Jeśli czegoś nie znajdziesz w dniu odwiedzin salonu, jesteśmy w stanie zamówić z preferencyjnymi warunkami cenowymi. Na przykład dobierzemy i zamówimy dla Ciebie armaturę łazienkową marki, której nie mamy na ekspozycji.

Zachęcamy również do skorzystania z usługi projektowania. Jeśli masz inspiracje aranżacji łazienki znalezione w sieci, zdjęcia łazienki znajomych lub posiadasz wybrane płytki i potrzebujesz pomocy w doborze armatury, ceramiki, mebli czy innych elementów, tak aby tworzyły spójną całość, to usługa projektowania skierowana jest właśnie do Ciebie! Przyjdź do salonu z wymiarami Twojej łazienki a my ją odmienimy!

Podsumowując posiadamy:

  • Płytki ceramiczne (Tubądzin, Paradyż, Cerrad, Ceramstic, Opoczno, Ceramica Bianca, Ceramika Gres, Pro Ceramica, itd.)
  • Armaturę łazienkową (Omnires, Deante, Excellent, Kohlman, FDesign, Tres, Kludi, Grohe, Hansgrohe, itd.)
  • Ceramikę łazienkową (Roca, Ravak, Besco, Marmorin, Novelini, Excellent, Cersanit, Omnires, Koło, Geberit, Laufen, itd.)
  • Stelarze wc (Jomo, Geberit, Roca, Grohe, Cersanit, itd.)
  • Kabiny, brodziki i systemy odpływowe (Radaway, New Trendy, Excellent, Wiper, Jomo, Schedpol, Hansgrohe, McAlpine, itd.)
  • Grzejniki łazienkowe (Excellent, Instal-Projekt, Terma, Zender, Luxrad, itd.)
  • Meble łazienkowe i lustra (Elita, Oristo, Excellent, Cersanit, Roca, Laufen, Ruke, itd.)
  • Chemię budowlaną marki Mapei

Wnętrze łazienki staje się coraz bardziej istotnym elementem całego mieszkania. Salon Łazienek Jeta w Białymstoku stawia na połączenie polskiego rzemiosła z nowoczesnym designem, oferując klientom nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne rozwiązania. Polskie płytki, wanny, kabiny prysznicowe – wszystko to można znaleźć w jednym miejscu, tworząc harmonijną przestrzeń łazienkową. Wizyta w Salonie Jeta to podróż po polskim designie, gdzie tradycja spotyka się z innowacją, tworząc niepowtarzalny charakter każdej łazienki.

Już teraz sprawdź, co salon JETA przygotował dla Ciebie.

Zapraszamy do salonu JETA w Białymstoku!

JETA Białystok - salon łazienek
JETA Białystok - salon łazienek
JETA Białystok - salon łazienek
JETA Białystok - salon łazienek
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
JETA Białystok - salon łazienek
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1507 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39