Jeździli po Podlasiu, robili zdjęcia w niezwykłej technice. Teraz powstał album

2015.10.29 00:00
Promocja albumu będzie ostatnią odsłoną projektu "Portret potrójny". Złożyły się na niego zdjęcia powstałe w trakcie letniego pleneru, wykonane w niezwykłej technice - mokrego kolodionu.
Jeździli po Podlasiu, robili zdjęcia w niezwykłej technice. Teraz powstał album
Fot: Mirosław Miniszewski

Magiczne fotografie stanowią główną zawartość wydawnictwa, ale dodatkowo można będzie w nim znaleźć również dokumentację całego przedsięwzięcia oraz teksty Mirosława Miniszewskiego będące literacką próbą oddania fenomenu spotkania z Podlasiem, zatrzymania w czasie i mierzenia się z niemal alchemiczną techniką tworzenia fotografii.

Dodatkową atrakcją będzie występ zespołu Południce. Dziewczyny pomogą przenieść się w wyobraźni w przestrzeń, która stała się inspiracją dla autorów fotografii w projekcie "Portret potrójny". Zaśpiewają bowiem utwory pochodzące znad narwiańskich wsi, z okolic, w których przebywali też w lipcu 2015 r. uczestnicy przedsięwzięcia.

Spotkanie odbędzie się w piątek (30 października) o godz. 18.00 w CLZ. Gośćmi będą Michał Zieliński i Mirosław Miniszewski. Spotkanie poprowadzi Anna Danilewicz.

Szczegóły: Portret potrójny - promocja albumu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1391 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39