Jeżeli odtwarzasz muzykę publicznie, dzięki Wolnym Mediom możesz sporo zaoszczędzić!

2013.03.13 00:00
Jesteś właścicielem solarium, zakładu fryzjerskiego bądź restauracji i aby umilić czas klientom, odtwarzasz muzykę? Możesz zapłacić karę w wysokości nawet kilkunastu tysięcy złotych za upublicznianie muzyki, jeżeli nie posiadasz licencji!
Jeżeli odtwarzasz muzykę publicznie,  dzięki Wolnym Mediom możesz sporo zaoszczędzić!
Fot: sxc.hu
Za upublicznianie muzyki bez licencji możesz słono zapłacić

Wolne-Media.eu

Mowa tutaj o firmie, której właściciel i pomysłodawca sam jest muzykiem i absolwentem studiów prawniczych. Pełnił także funkcję Inspektora ds. naruszeń praw autorskich, więc zna problematykę praw autorskich od podszewki. Podczas swojej pracy zaobserwował, że organizacje takie jak ZAiKS bezwzględnie ściągają tantiemy pieniężne za upublicznianie muzyki w lokalach użytkowych, chociaż ich właściciele zazwyczaj nie czerpią z tego tytułu żadnych dochodów. Ogólnopolska firma Wolne Media - funkcjonująca jak najbardziej legalnie - pozwala uniknąć takiej sytuacji. Wybór katalogu mediów tej firmy to skuteczny sposób redukcji kosztów stałych, gdyż nabywanie licencji do ich muzyki w porównaniu z comiesięcznymi wydatkami na ZAiKS, STOART, SAWP i ZPAV to niewiarygodnie duża oszczędność!

Prawo autorskie

Należy pamiętać, że z zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych za odtwarzanie publiczne trzeba uiszczać opłaty. Organizacje: ZAiKS, STOART, SAWP i ZPAV zajmują się ochroną tych praw. Niestety - zgodnie z tym prawem każde publiczne odtwarzanie muzyki niesie za sobą konieczność odprowadzania tantiem i to kilku organizacjom jednocześnie! Każda z nich chroni inne tzw. pole eksploatacji. Jeżeli jeszcze nie zgłosili się do Państwa przedstawiciele OZZ (organizacji zbiorowego zarządzania), to jest to tylko kwestia czasu. Reasumując – musicie Państwo podpisać 4 odrębne umowy, które nie do końca dają Wam gwarancję “spokojnego snu”, gdyż wielu wykonawców i producentów nie jest zrzeszonych w ww. organizacjach.

Bogata oferta muzyczna za jedyne 10 zł/m-c

Firma Wolne Media ma bardzo bogatą ofertę muzyczną dla swoich klientów. Zbiór muzyczny, który udostępniają za niezwykle niski abonament 10 zł/m-c, obejmuje ponad 20 000 utworów i na bieżąco jest uaktualniany. Nie ma obawy, że oferowani wykonawcy nie przypadną Wam do gustu, ponieważ kompilacja stanowi mix większości gatunków muzycznych dostępnych na rynku, takich jak: muzyka biesiadna, dla dzieci, relaksacyjna, pop, rock i wiele innych. Zatem znajdzie się coś dla każdego. Ponadto nie ma żadnych ukrytych kosztów. Płyty CD z utworami i dostęp do radia internetowego dostają Państwo za darmo!

Do kogo skierowana jest oferta?

Wolne Media swoją ofertę kierują przede wszystkim do wszelkiego rodzaju firm, w których odtwarzana muzyka jest nieodłącznym elementem, np.:
- galerii i pasaży handlowych,
- salonów SPA i Wellness, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, solariów,
- sanatoriów, ośrodków odnowy biologicznej,
- przedszkoli, szkół oraz innych placówek oświatowo-dydaktycznych,
- szkół rodzenia, szpitali i przychodni,
- hoteli, restauracji, kawiarni i wielu innych.

Podsumowując przy odtwarzaniu publicznym radia i płyt oferowanych przez Wolne Media nie ma obowiązku uiszczania ww. opłat, ponieważ ich muzyka jest całkowicie niezależna od organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi.

Jak zamówić licencję wolne-media.eu?

Wystarczy zadzwonić pod nr 537 462 580 lub napisać zapytanie poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt na stronie www.wolne-media.eu.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

1175 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39