Juwenalia 2024. Już wiadomo jak będą wyglądały poszczególne dni

2024.04.24 15:42
Mniej niż miesiąc zostało do Dni Kultury Studenckiej. W tym roku Juwenalia Białystok odbędą się 17 i 18 maja. W tych dniach na kampusie Politechniki Białostockiej pojawi się wielu artystów. Już znany jest dokładny line-up tegorocznej imprezy.
Juwenalia 2024. Już wiadomo jak będą wyglądały poszczególne dni
Fot: Michał Kardasz

Wiele osób już nie może doczekać się tegorocznych Dni Kultury Studenckiej. Nie ma co się dziwić, 17 i 18 maja na juwenaliowych koncertach zagości mnóstwo artystów znanych w całym kraju i reprezentujących różne gatunki muzyczne (przez co każdy znajdzie coś dla siebie). 

Sprzedaż karnetów na występy trwa od lutego, jednak wiele osób skarżyło się, że „kupują trochę kota w worku”, ponieważ nie wiedzą kto i kiedy dokładnie wystąpi. 

Piątek 17 maja

SCENA GŁÓWNA:

- Żabson,
- Enej,
- Dżem,
- Mr Polska,
- Golec uOrkiestra.

NAMIOT DISCO:
- DJ Dande,
- Bayera.

SCENA KLUBOWA:
- Mave,
- PLUS2,
- DJ Hazel,
- DJ Brave,
- Michał Anioł.

SOBOTA 18.05.2024

SCENA GŁÓWNA:
- Smolasty,
- Łydka Grubasa,
- Kayah,
- Guzior,
- Wilki.

SCENA KLUBOWA:
- Artysta Szymek,
- Matson,
- DJ Kuba&Neitan,
- Skytech,
- Tribbs,

NAMIOT SWOJSKA NUTKA:
- Hrajem Tuolki Po Swojemu,
- Prymaki,
- Viesna,
- Siabry,
- DJ Kriss.

Koncerty podczas Dni Kultury Studenckiej zaplanowano w samym sercu kampusu - na terenach zielonych Politechniki Białostockiej. Jedno z dwóch wejść na teren imprezy dla studentów i mieszkańców Białegostoku będzie się znajdowało od strony ulicy Zwierzynieckiej, w pobliżu Hotelu Asystenta Politechniki Białostockiej.

Juwe wspiera Żubry!

W ramach Dni Kultury Studenckiej Juwenalia Białystok 2024 Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Białostockiej postanowiło zorganizować akcję charytatywną „Juwe wspiera żubry”. Jej celem jest pomoc rodzeństwu żubrów - Poskromowi i Poranii. Zwierzaki urodzone w 2021 roku w Poznańskim Ogrodzie Zoologicznym, jakiś czas temu znalazły swoje domy w białostockim Akcent ZOO.

Zbierane są środki niezbędne na ich codzienne wyżywienie i opiekę. Osoby, które chciałyby pomóc żubrom, mogą dokonywać wpłat tutaj: Juwe wspiera Żubry!

Redakcja JK
24@bialystokonline.pl

1102 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39