POLECAMY
Niecałe 70 dni pozostało do startu 4. Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego w naszym mieście. Na liście startowej jest już ponad 300 uczestników!
W tydzień po uruchomieniu zapisów do czwartej edycji zarejestrowało się ponad dwieście osób, a teraz jest już ponad 300. Wszystko wygląda na to, że rekord frekwencji powinien zostać pobity, tym bardzie, że bieganie "jest w modzie". 4. Ogólnopolski Bieg Uliczny odbędzie się w niedzielę, 21 września. W zawodach może wystartować praktycznie każdy. Będzie można pobiec na dystansie 10 km oraz 5 km. Odbędzie się również specjalny bieg dla najmłodszych, który też cieszy cię coraz większą popularnością. Wszyscy chętni, którzy chcą spróbować swoich sił w kolejnej edycji biegu ulicznego mogą rejestrować się na stronie www.bialystokbiega.pl. Warto to zrobić już teraz, gdyż im bliżej imprezy tym opłaty są droższe.
Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl
Kryminalne 17:30
Kulinaria 15:15
Aktualności 15:00
Aktualności 13:00
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji