Kabaret Łowcy.B w Białymstoku. Zagra najnowszy program

2019.10.01 11:19
Kabaret Łowcy.B zaprezentuje swój najnowszy program zatytułowany "Jaka to melodia". Występ odbędzie się w niedzielę (6.10) w Filharmonii przy ul. Podleśnej.
Kabaret Łowcy.B w Białymstoku. Zagra najnowszy program
Fot: Łowcy.B

Program "Jaka to melodia" to nowa i zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa-klucze to szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole. Ważna informacja dla tych, którzy chcą i lubią mieć wybór. Podczas tego spektaklu go dostaną. To wszystko po to, żeby było śmiesznie.

Łowcy.B tak piszą o sobie: "W czasach starożytnych, gdy na świecie prawdopodobnie były smoki, nikt o nas nie słyszał. Raptem paru proroków, ale ich nie liczymy. Dopiero w 2002 roku pojawiły się pierwsze, nieśmiałe wzmianki o Łowcach.B, kiedy to anonimowy kronikarz miał napisać: (...) pełni skruchy i władzy przyszli Łowcy.B... i poszli. Wtedy też przepowiednia się ziściła i mity poszły w tan z realnością. Od tamtej pory zaczyna się prawdziwa historia kabaretu i tworzona jest do dzisiaj, jutra, pojutrza i tak dalej też. Z upodobaniem taplamy się w absurdzie i grotesce, bo tak nam sumienie podpowiada. Muzykę lubimy i umiemy, więc się nie szczypiemy i podczas spektaklu autorskiego gramy ją prawdziwie".

Obecny skład kabaretu to: Bartosz Góra, Sławomir Szczęch i Maciej Szczęch. Pochodząca z Cieszyna grupa ma na koncie wiele nagród, m.in. zdobytych na przeglądzie PaKa, Mazurskim Lecie Kabaretowym "Mulatka" w Ełku czy Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. w Poznaniu.

Występ w Białymstoku rozpocznie się o godz. 20.00. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Kabaret Łowcy.B w Białymstoku

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1200 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39