Kabaretowa zabawa. Będą aż 2 imprezy

2020.02.24 08:17
To będą z pewnością 2 wieczory pełne dobrej zabawy. W pierwszej - komicy zmierzą się na żarty, w drugiej - wystąpią stand-uperzy.
Kabaretowa zabawa. Będą aż 2 imprezy
Fot: Zalewski/Borkowski / FB

Roast Battle No Limits

Pora na pierwszy w Białymstoku Roast Battle No Limits, czyli pojedynek komików na żarty, panczlajny, puenty. Podczas wydarzenia zmierzy się ze sobą 8 komików, których walki będą oceniane i komentowane przez profesjonalistów.

Zwycięzca każdej bitwy przechodzi dalej, by zdobyć rękawice najlepszego w lidze Roast Battle No Limits w danym sezonie. Finał zmagań odbędzie się na Polskim Festiwalu Stand-upu w sierpniu.

W jury zasiądą: Mieszko Minkiewicz, Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski. Prowadzącym będzie Bartłomiej Korbel.

Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy. W Grupie A wystartują: Patryk Gosiński Stand Up vs Paulina Potocka i Filip Puzyr vs Łukasz Kozłowski. W Grupie B z kolei: Krzysztof Kasparek vs Łukasz Wolski Stand-up i Marcin Glakowski vs Paweł Konkiel stand-up.

Impreza odbędzie się w środę (26.02), początek o godz. 19.00.

Szczegóły: Liga Roast Battle Stand-up No Limits

Mocne uderzenie stand-upu

Podczas imprezy pod hasłem "Mocne uderzenie stand-upu" wystąpi dwóch znanych komików: Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski.

Bartosz Zalewski to urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu, kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej dwudziestce polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Bartosz zaprezentuje program "Infrastruktura kłamstwa". To autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3. z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Jasiek Borkowski jest zdecydowanie jednym z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

Wieczór poprowadzi Mieszko Minkiewicz.

Impreza odbędzie się w czwartek (27.02), początek o godz. 21.00.

Portal Miejski BiałystokOnline jest patronem medialnym imprez.

Szczegóły: Zalewski/Borkowski - Mocne uderzenie stand-upu

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1999 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39