Kamuflaże Andropolu na targach przemysłu obronnego

2014.09.02 00:00
Maskujące ubranie zimowe i innowacyjne tkaniny mundurowe prezentuje na XXII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach spółka Andropol. Tkaniny produkowane są w Białostockiej Wykończalni Tkanin.
Kamuflaże Andropolu na targach przemysłu obronnego

Kieleckie targi militarne to jedna z najważniejszych w Europie i jedyna w Polsce tej rangi branżowa impreza. W tegorocznej edycji weźmie udział także białostocka spółka Andropol.
- Tegoroczny salon to dla nas doskonała okazja do pokazania naszych nowości i innowacyjnych tkanin, które mogą znaleźć zastosowanie w służbach mundurowych. Są to nie tylko nowinki technologiczne, ale również propozycje nowych wzorów kamuflaży – mówi Grzegorz Łukawski, prezes Andropolu.

Jedną z nowości prezentowanych przez Andropol w Kielcach są maskujące komplety ubrań wojskowych na warunki zimowe. Są one produkowane w fabrykach spółki w Białymstoku i Andrychowie.

Kieleckie targi odbywają się w dniach 1-4 września W tegorocznej edycji swoją obecność zapowiedziało kilkuset wystawców z kraju i zagranicy. Ekspozycja obejmie ponad 22 tys. m kw. W Kielcach wystawiać się będą m.in. największe na świecie korporacje globalne: BAE Systems, Boeing, MBDA, Raytheon, Thales czy Saab.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1410 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39