Kancelaria Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marek K. Wynimko

ul. Świętokrzyska 5 lok. 1
15-843 Białystok

tel. 85 662 31 52, 509 337 400, 85 875 51 00
Czynne: PN - PT: 7.30 - 15.30
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 26465

Wiele dziedzin prawa - jedna kancelaria skupiona na biznesie
W kancelarii zatrudniam profesjonalistów z doświadczeniem oraz młodych, ambitnych i dynamicznych aplikantów radcowskich i adwokackich. Wspólnie tworzymy skutecznie działający zespół, który swoją ofertą pomocy pokrywa następujące dziedziny prawa:

 • prawo podatkowe oraz celne,
 • prawo administracyjne,
 • prawo cywilne,
 • prawo karno-skarbowe,
 • prawo spółek i gospodarcze,
 • prawo budowlane,
 • RODO,
 • prawo własności intelektualnej,
 • prawo wekslowe i papierów wartościowych.

W zakres usług włączyliśmy też stałą obsługę prawną dla osób fizycznych, spółek jawnych i cywilnych. Współpracujące z nami firmy optymalizują swoje koszty działalności i otrzymują ciągłą, kompleksową pomoc prawną. Oferujemy również wsparcie prawne dla spółek handlowych.

O nas
Założycielem kancelarii jest Marek K. Wynimko. Jako radca prawny w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Białymstoku, po ponad 10 latach pracy w administracji skarbowej, postanowił założyć własną kancelarię prawną.

Bogate doświadczenie w pracy z przedsiębiorstwami, a w szczególności w zakresie prawa podatkowego sprawiło, że od samego początku specjalizacją kancelarii była obsługa przedsiębiorców.

Z czasem liczba obsługiwanych firm rosła, a wraz z nimi powiększał się zespół prawników. Obecnie kancelaria jest jedną z wiodących w regionie. Do grona klientów można zaliczyć największe lokalne przedsiębiorstwa oraz rozpoznawalne marki z innych regionów Polski. Posiadamy interdyscyplinarny zespół, który składa się z radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych oraz rzeczników patentowych.

Naszym zdaniem, wysokiej jakości obsługa prawna jest obecnie kluczowa z uwagi na coraz większą ilość obowiązków nakładanych na przedsiębiorców. Nasi prawnicy są gotowi, aby dostarczyć Państwu najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą na zyskowne, a zarazem bezpieczne prowadzenie biznesu.

W kancelarii pomagamy na co dzień podmiotom gospodarczym, instytucjom publicznym oraz osobom prywatnym. Oferujemy reprezentację, doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych i optymalizacji sfery podatkowej. Więcej informacji o kancelarii pod adresem https://wynimko.pl/

Ponad 30 lat doświadczenia gwarancją skutecznej pomocy
Marek K. Wynimko studia prawnicze ukończył w 1986 roku. Następnie pracował dla Izby Skarbowej oraz Urzędu Kontroli Skarbowej w Białymstoku, a od 1997 roku zaczął pomagać osobom fizycznym, prawnym i jednostkom organizacyjnym w sprawach:

 • podatkowych,
 • administracyjnych,
 • zagospodarowania przestrzennego,
 • gospodarowania gruntami.

Prowadzone sprawy dotyczą zarówno instytucji publicznych oraz podmiotów biznesowych w takich branżach jak: energetyka, budownictwo, motoryzacja, produkcja, paliwa. Długoletnia działalność pozwala na stosowanie szerokiej perspektywy prawnej w każdej ze spraw, których się podejmuje, dzięki czemu jest skuteczny w działaniu.

Etyka, wiedza, szacunek do prawa
Jesteśmy prawnikami, poruszamy się w granicach prawa i je respektujemy. Powierzając swoje sprawy kancelarii Wynimko i Partnerzy, mają Państwo gwarancję legalności działań. Tak rozumiemy etykę zawodową. W codziennej praktyce stosujemy koncepcję rozszerzonej pomocy, która opiera się na:

 • wszechstronności - nie ograniczamy się do zwykłego sporządzania pism. Analizujemy sytuację Klientów, zawsze mając na pierwszym miejscu ich interes. Szukamy optymalnych rozwiązań i przewidujemy skutki oraz konsekwencje prawne działań;
 • kreatywności - nie ograniczamy się do nierefleksyjnego zastosowania obowiązującej litery prawa. Potrafimy znaleźć niestandardowe rozwiązania dla trudnych zagadnień, będąc na bieżąco z orzecznictwem sądowym i zmieniającymi się często przepisami (zwłaszcza w sferze prawa podatkowego);
 • prawdzie - budujemy naszą zawodową wiarygodność w oparciu o szczerość w stosunku do naszych Klientów. Nie obiecujemy niemożliwego, za to pokazujemy różne ścieżki rozwiązania problemu.

Powyższa koncepcja etyki pracy umożliwiła nam pozyskanie wielu poważnych (i wymagających) klientów, wśród nich takie przedsiębiorstwa jak: JAZ-BUD, MARK-BUD, Falko Oil, HAVO, Cezar, Chłodnia Białystok, Mercedes-Benz Auto Idea, Apteka pod Lwem, Borowski&Borowski, CynkoMet, ZMB Białystok.
Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej w jednym z obszarów, w których specjalizujemy się w kancelarii Wynimko i Partnerzy, zapraszamy do kontaktu https://wynimko.pl/.

W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
917 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39