POLECAMY
W karambolu ośmiu aut na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej i Sybiraków ucierpiały trzy osoby. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.
Do karambolu doszło w środę (20.05) wczesnym popołudniem. Na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej i Sybiraków w Białymstoku zderzyło się osiem aut. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą zdarzenia był kierowca volkswagena passata. 44-latek jechał ul. Piastowską w kierunku ul. Towarowej i prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności, nie dostosowując prędkości do panujących warunków na drodze. W efekcie 44-latek doprowadził do zderzenia z poprzedzającym go samochodem. Auto wpadło na inne samochody. W wypadku ucierpiały trzy osoby, które zostały przewiezione do szpitala. 44-letni kierowca volkswagena passata był trzeźwy. Policjanci zabrali mu prawo jazdy. Przez długi czas jeden pas ruchu ul. Piastowskiej w kierunku ul. Towarowej był zablokowany. Ruch odbywał się wahadłowo.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji