Kasjer - sprzedawca. Bezpłatne szkolenie dla osób bezrobotnych

2014.01.16 00:00
Ruszyła rekrutacja na bezpłatne szkolenie dla osób bezrobotnych organizowane przez PUP w Białymstoku. Uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób tworzyć strategię reklamową oraz jak obsługiwać kasę fiskalną.
Kasjer - sprzedawca. Bezpłatne szkolenie dla osób bezrobotnych
Fot: sxc.hu

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku regularnie organizuje bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na kurs "Kasjer - sprzedawca".

Kursanci będą mieli zajęcia m.in. z organizacji i technik sprzedaży, tworzenia strategii reklamowych oraz negocjacji handlowych. Dowiedzą się także, jak obsługiwać kasę fiskalną, wagi samoobliczeniowe i terminale płatnicze. Na koniec kursu uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające uzyskane kwalifikacje.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które są zarejestrowane w PUP w Białymstoku jako osoby bezrobotne, posiadają co najmniej wykształcenie średnie, nie korzystały z form wsparcia w ramach projektu "Podejmij kluczową decyzję", "Aktywność szansą na zatrudnienie", a także w latach 2012-2013 nie były kierowane na szkolenia finansowane ze środków Funduszu Pracy.

Na zajęcia zapisywać się można do 7 lutego. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu, powinny skontaktować się z Działem Szkoleń w PUP w Białymstoku, pod nr. tel. 85 747 38 31.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1000 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39