Katarzyna Groniec wystąpi w Białymstoku [KONKURS]

2023.04.20 16:17
Katarzyna Groniec jest uznaną piosenkarką i aktorką. W Białymstoku, w sali kina Forum wystąpi w ramach cyklu "Premiery Muzyczne" z materiałem ze swojej najnowszej płyty "Konstelacje".
Katarzyna Groniec wystąpi w Białymstoku [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

"Konstelacje" to album wyjątkowy. Sam tytuł kojarzy się z pewną łamigłówką lub układanką. Katarzyna Groniec na swojej nowej płycie zanurza się w świat emocji, wrażliwości i jakiejś ulotności.

Groniec urodziła się w 1972 r. w Zabrzu. W trzeciej klasie liceum przerwała naukę i skupiła się na przygotowaniach do musicalu "Metro" Janusza Józefowicza, w którym powierzono jej postać Anki. Później związała się z prowadzonym przez Janusza Stokłosę i Janusza Józefowicza teatrem Studio Buffo, po czym w 1997 r. zakończyła współpracę. Po sukcesie na Festiwalu Piosenki Aktorskiej rozpoczęła pracę w warszawskim Teatrze Ateneum im. Stefana Jaracza.

Pierwsza płyta Katarzyny Groniec "Mężczyźni" ukazała się w 2000 r. Dwa lata później w sklepach pojawił się krążek "Poste restante". Trzeci album "Emigrantka" został wydany w 2004 r. Zaś w 2007 Groniec nagrała kolejną płytę "Przypadki". Rok później zdecydowała się wydać pierwszą płytę koncertową. Album "Na żywo" został zarejestrowany 10 lutego 2008 roku w Filharmonii Szczecińskiej. Kolejne płyty Groniec to: "Listy Julii", "Pin-Up Princess", "Wiszące Ogrody", "ZOO" z piosenkami Agnieszki Osieckiej, "Ach!" oraz "Konstelacje".

Katarzyna Groniec jest wyjątkową wokalistką i osobowością polskiej sceny. Niekiedy cały teatralny zespół nie jest w stanie dostarczyć tylu emocji i tak umiejętnie przenieść słuchaczy w świat o którym opowiada. A opowiada niezwykle przejmująco i wiarygodnie, dzięki czemu po chwili każdy przenosi się w świat kreowany słowem i melodią. Jej występy to przejmujące spektakle, a widzowie od początku czują realistyczność wszystkich historii. Towarzyszący artystce muzycy w idealny sposób dozują emocje budując niepowtarzalny nastrój.

Koncert Katarzyny Groniec odbędzie się w niedzielę (23.04) w sali kina Forum o godz. 19:00.

W naszym KONKURSIE możecie wygrać zaproszenia na to wydarzenie.

Przeczytaj więcej szczegółów.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl
770 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39