Kebab za 5 lat więzienia?

2023.08.22 16:24
Mieszkaniec Białegostoku pobił właściciela lokalu gastronomicznego i jego syna. Powodem agresji był kebab zawinięty w folię.
Kebab za 5 lat więzienia?
Fot: Pixabay

Augustowscy policjanci otrzymali zawiadomienie o pobiciu w jednym z lokali gastronomicznych. Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że 38-letni klient wdał się w kłótnię z pracownikiem lokalu, ponieważ nie spodobało mu się, że kebab, którego zamówił został zawinięty w folię. Między mężczyzną, a właścicielem lokalu doszło do kłótni, podczas której sprzedawca zabrał klientowi zamówione danie i wyrzucił do kosza na co ten zareagował uderzeniem w twarz. Białostoczanin stuknął również syna sprzedawcy, który próbował rozdzielić mężczyzn.

Sprawca opuścił lokal przed przyjazdem patrolu. Nie uciekł jednak daleko i został zatrzymany na pobliskiej plaży. Zgodnie z jego wersją wydarzeń to on został zaatakowany przez obsługę lokalu.

Badanie narkotesterem wykazało w organizmie 38-latka obecność substancji odurzających. Okazało się, że niezadowolony klient jest trenerem sztuk walki. Zostały mu postawione zarzuty uszkodzenia ciała, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

963 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39